Bilety na polski koncert Apashe wyprzedane. Ale spokojnie, dołożono jeszcze dwie nowe daty

Pierwszy polski koncert Apashe został wyprzedany na trzy miesiące przed. Organizatorzy dołożyli więc dwie kolejne daty.

silesia beats

Entuzjastów muzyki basowej w naszym kraju – jak się okazuje – nie brakuje. Niech świadczy o tym ciepłe przyjęcie informacji o pierwszym polskim koncercie producenta o pseudonimie Apashe. Już jakiś czas temu informowaliśmy Was o trasie koncertowej belgijskiego twórcy, która obejmuje także nasz kraj. Pierwotnie przewidziany został jeden koncert – 19 listopada w warszawskiej Pradze Centrum. Entuzjazm polskiego audytorium przerósł jednak oczekiwania managementu artysty. W efekcie bilety na trzy miesiące przed koncertem zostały w pełni wyprzedane. Warszawska lokalizacja jest tym samym pierwszą i jak dotąd jedyną z trasy “Renaissance II”, która ma dopisek “SOLD OUT”.

Dodatkowe koncerty

Zainteresowanie jest niebagatelne, tak więc organizatorzy polskich koncertów Apashe’a – czyli agencja Follow The Step – dołożyli dodatkowe dwie daty. Dzięki temu w Pradze Centrum Belg wystąpi dwukrotnie – konkretnie 19 i 20 listopada. Natomiast trzeci polski koncert będzie mieć miejsce 18 listopada w poznańskim klubie Tama.

jay_cluss

Zmiany w trasie dotyczą także innych krajów z naszego regionu. Planowany na 17 listopada występ w Berlinie został przeniesiony z Kantine am Berghain do kilkukrotnie większego Kasselhaus. Większy lokal potrzebny był także w Londynie – gdzie miejscówka o nazwie Colours została zastąpiona niemal pięciokrotnie większą salą koncertową Scala. Dodatkowo, swój koncert otrzymali także Węgrzy – Apashe wystąpi w Budapeszcie 25 listopada.

ultra

Poniżej znajdziecie aktualną rozpiskę koncertów.

Apashe w Polsce – bilety

Ruszyła już sprzedaż biletów na dodatkowe polskie koncerty Apashe’a. Wejściówki na poznański koncert w cenie 79 złotych znajdziecie pod tym linkiem, a na drugi warszawski w cenie 69 złotych – pod tym linkiem.

silesia beats

kalendarz

Total
2
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?