Combo, jakiego nikt się nie spodziewał! David Guetta, Black Eyed Peas i Shakira w jednym utworze

David Guetta, Black Eyed Peas i Shakira – to naprawde mocne połączenie sił. Trzy duże nazwy świata muzyki wydały właśnie wspólny numer.

2sher

W muzyce nie ma rzeczy niemożliwych. Co jakiś czas otrzymujemy zaskakujące połączenia muzyków z teoretycznie niepasujących do siebie gatunków czy wspólne wydania największych gwiazd. Tak jest i tym razem, gdzie francuski DJ i producent David Guetta wydaje wspólny utwór wraz z zespołem Black Eyed Peas i Shakirą.

Nie pierwszy raz

Guetta nie pierwszy raz współpracuje z amerykańską grupą. Już w 2009 roku miał okazję wyprodukować jeden z najpopularniejszych utworów Black Eyed Peas – “I Gotta Feeling”. Pod koniec 2020 roku doszło do współpracy na linii Black Eyed Peas – Shakira, dzięki czemu otrzymaliśmy utwór “Girl Like Me”. Teraz Amerykanie postanowili wykorzystać talent i rozgłos obu gwiazd i zaprosić kolumbijską piosenkarkę oraz francuskiego DJ’a do wspólnego utworu. Owocem tej pracy jest “Don’t You Worry”, które zostało wydane w ostatnich dniach.

emuze.me

Jeśli spodziewacie się mocno imprezowego bangera, to musimy was nieco rozczarować. Utwór jest lekką produkcją, która bardziej pasuje pod stacje radiowe i portale streamingowe, a nie pod dancefloor. Zresztą – możecie ocenić to sami.

Będzie wersja VIP lub remix?

Nie możemy wykluczać, że David Guetta zrobił bądź zrobi wersję VIP lub remix “Don’t You Worry”, gdyż EDM’owi artyści w ostatnim czasie często tak postępują, wydając dwie wersje tego samego utworu. Być może będzie nam dane usłyszeć takową wersję w Polsce podczas Sunrise Festival, bo tam podczas drugiego dnia festiwalu wystąpi David Guetta. Czy tak się stanie? Przekonamy się lekko za ponad miesiąc.

ultra


emuze.me

Total
16
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?