Zupełnie nowy hardstyle’owy event już tej jesieni w Łodzi! Znamy pełny lineup

Black Sugar – tak nazywa się nowa seria imprez organizowanych przez EQ Music. Pierwszy epizod odbędzie się tej jesieni w Łodzi.

kalendarz

Znamy już chyba praktycznie wszystkie eventy, które odbędą się w naszym kraju w wakacje. Niewiadomą są jednak na ten moment szczegóły wielu imprez planowanych na jesień. Nic dziwnego – wszak w momencie publikacji tego tekstu mamy jeszcze maj, i promotorzy mają jeszcze niemało czasu na działania. Pewne ruchy zostały już jednak poczynione, dzięki czemu kalendarz jesiennych wydarzeń w jakimś stopniu jest już wypełniony. O ile dotychczasowe ogłoszenia dotyczyły bardziej mainstreamowych klimatów (Hardwell, Swedish House Mafia, Lost Frequencies), o tyle teraz coś dla siebie otrzymali fani szeroko rozumianego hard dance’u.

Black Sugar nową marką na polskiej scenie

Jesienny kalendarz hardowych imprez otwiera zupełnie nowa marka na rodzimej scenie eventowej. O Black Sugar mogliśmy już jednak coś usłyszeć w 2020 roku – pod tą nazwą odbyły się dwa pełnowymiarowe livestreamy, zrealizowane w Cukrowni Żnin. Jeden z nich zdominowały mocniejsze brzmienia, drugi zaś – muzyka trance. Pierwsza stacjonarna edycja będzie stać pod znakiem tych pierwszych klimatów.

kalendarz

Na początku maja ogłoszono pierwsze informacje dotyczące eventu realizowanego przez EQ Music. Przede wszystkim były to data (8 października) i miejsce (Łódź, konkretnie miejscówka o nazwie Wytwórnia). Teraz znamy już pełny skład lineup’u wydarzenia.

ultra

Coś dla fanów mocnego uderzenia

Zadowoleni powinni być w głównej mierze entuzjaści mocniejszych odmian hard dance’u. Na czele lineup’u stoją bowiem zagraniczni reprezentanci klimatów hardcore – Radical Redemption i Warface. Swoje do pieca dołożą także Tha Playah i reprezentantka żeńskiej części sceny – AniMe. Lineup dopełnia polska czołówka gatunku – czyli Regain, DJ Driver oraz Rawness. Za deckami zjawi się także team EQ Music.

Jak zapowiadają organizatorzy, duży nacisk zostanie nałożony na warstwę wizualną. Przedsmak tego mogliśmy zobaczyć już podczas streamów Black Sugar, a także przy okazji organizowanych przed pandemią warsztatów o nazwie Masterclass. Odpowiednie napięcie buduje już samo intro, który opublikowany został w poniedziałek.

kalendarz

Bilety w sprzedaży

Ruszyła już sprzedaż biletów. Obecnie dostępna jest ich trzecia pula – w cenie 189 zł. Swoją wejściówkę możecie nabyć pod tym linkiem. Z kolei tutaj znajdziecie więcej szczegółów odnośnie wyjazdu na imprezę, który organizują zaprzyjaźnione Hardtripy.

Portal Shining Beats z dumą obejmuje patronatem medialnym imprezę Black Sugar – Time Of Darkness.

ultra

kalendarz

kalendarz

Total
11
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?