ghostproductions.pl

To niezwykle dobry rok dla Mateusza Owsiaka aka Blinders. Wielkopolski twórca ma na swoim koncie między innymi zapowiedziany premierowo na ubiegłorocznym Sunrise Festival collab z Afrojackiem. Można nawet rzec, że był to prawdziwy gamechanger, jeżeli chodzi o polskie podwórko muzyki elektronicznej. Teraz przyszła pora na współpracę Mateusza z innym zagranicznym artystą. Jednak tej kolaboracji spodziewał się naprawdę mało kto.

Co TRAPi ten collab?

Najnowszy utwór Blindersa został stworzony wspólnie z… Cesqeaux. Taka mieszanka jest dla wszystkich nie lada zaskoczeniem, gdyż Daniel Tuparia znany jest głównie z trapowych utworów. Produkcje Holendra powinni kojarzyć z pewnością fani labelu Barong Family. Twórca przez ostatni rok nawiązał jednak szerszą współpracę z wytwórnią Martina Garrixa – STMPD RCRDS, gdzie swoje kawałki wydaje również Mateusz.

Efektem polsko-niderlandzkiej współpracy jest “Go Back (To The Oldschool)“. I trzeba przyznać, że wyszło im to naprawdę zgrabnie. W numerze nietrudno usłyszeć zarówno charakterystyczny styl, który wyrobił sobie Blinders, jak również trapowy drop, który był sprawką Cesqeauxa. Do tej pory produkcję grali w swoich setach między innymi Dash Berlin, Lucas & Steve, Blasterjaxx czy oczywiście główny senpai STMPD, Martin Garrix. Koniecznie sprawdźcie ten numer, bo takie kawałki nie zdarzają się zbyt często.

ghostproductions.pl