Blinders i Afrojack łączą siły! Znamy datę premiery długo wyczekiwanego collaba

Blinders i Afrojack połączyli siły! Ich efektem jest długo wyczekiwany numer “Hydra”, który ukaże się już w ten czwartek w labelu Martina Garrixa.

kalendarz

W październiku 2018 roku doszło do przełomowego wydarzenia dla polskiej sceny EDM – Mateusz Owsiak aka Blinders wydał bowiem wspólny utwór z samym Martinem Garrixem. Był to pierwszy tak duży collab wielkopolanina, który z pewnością miał spory wpływ na rozwój jego kariery. Z kolei w ubiegłym roku wśród słuchaczy zaczęło się robić coraz głośniej o kolejnej wielkiej kooperacji autora “Breach (Walk Alone)“.

Zaczęło się niewinnie – od zagranego przez Polaka na ubiegłorocznej edycji Beach Party Trzcianka utworu…

emuze.me

…który w kolejnych dniach zaczął pojawiać się w występach… Afrojacka. Potwierdzenie spekulacji przyszło podczas występu Nicka na Sunrise Festival 2019, kiedy to holenderski twórca potwierdził przez mikrofon stworzenie utworu z Mateuszem.

Blinders i Afrojack we wspólnym numerze

Na premierę musieliśmy sporo poczekać, jednak w końcu jest! Blinders już wcześniej zapowiadał, że w tym miesiącu pojawi się coś nowego, ale nie spodziewaliśmy się właśnie tego tracka. Collab stworzony wspólnie z Afrojackiem ukaże się już w ten czwartek w labelu Martina Garrixa – STMPD RCRDS.

ultra

Niestety, nie pod głównym aliasem…

I niestety – nawet w takiej potężnej beczce miodu musi znaleźć się łyżka dziegciu. Niestety, Holender postanowił pod noszącym tytuł “Hydra” trackiem podpisać się swoim pobocznym szyldem NLW. Z pewnością przyczyni się to do mniejszej popularności numeru – ale nie zmienia to faktu, że nadchodząca premiera to collab naprawdę dużego kalibru.

Przypominamy – premiera już w czwartek.

emuze.me

kalendarz

Total
19
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?