Blinders jeszcze bardziej idzie w techno. Już dziś jego pierwszy tego typu występ w Warszawie

Już dziś w Pradze Centrum wystąpi Stella Bossi. Jako support z prawdopodobnie pierwszym oficjalnym techno setem wystąpi Blinders.

emuze.me

Techno robi się coraz popularniejsze. Do tego typu muzyki przekonują się nie tylko fani, ale także producenci – dużym międzynarodowym przykładem z ostatnich miesięcy jest chociażby Hardwell. Zainteresowanie undergroundowymi brzmieniami anonsują także rodzimi gracze – a z reprezentantów mainstreamowego EDMu made in Poland najgłośniejszy jest Blinders. Jak już pisaliśmy jakiś czas temu na naszych łamach, Mateusz wydaje muzykę dość rzadko, i akurat w ostatnim czasie wypadł moment na pierwszą w tym roku jego premierę.

Blinders podbija techno Beatporta

Kawałek zatytułowany “Prayer” doczekał się dwóch wersji. Pierwsza z nich łączy znany z poprzednich produkcji stołecznego twórcy sound z klimatami techno. Druga zaś to już zupełny skręt w mroczne klubowe brzmienia. I to właśnie ta druga wersja zaczyna osiągać coraz więcej – obecnie numer ten zajmuje miejsce w czołówce sprzedaży na platformie Beatport w kategorii techno.

Debiut w tych klimatach już dziś

Sukces wejścia producenta w nowe muzyczne buty najwyraźniej nie może obyć się bez celebracji – a do takowej dojdzie już 7 czerwca w Pradze Centrum. Gwiazdą wieczoru imprezy organizowanej przez twórców serii Techno Balkon będzie niemiecka producentka o pseudonimie Stella Bossi. Tuż przed nią swój prawdopodobnie pierwszy oficjalny techno set zaprezentuje właśnie Blinders. Set Polaka przewidziany jest na 23:30 – Stella wchodzi za decki o 1:00, zaś imprezę zamknie Anna Borsuk.

Bilety na imprezę z ostatniej puli w dalszym ciągu są dostępne. Możecie je kupić w cenie 89 zł pod tym linkiem. Prawdopodobnie też będzie możliwość ich zakupu na bramkach – ale tutaj cena może być już wyższa.

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?