Blinders powraca do wytwórni STMPD RCRDS z kolejną Bass House’ową petardą!

sunrise

W ubiegłym tygodniu po elektronicznej stronie polskiego internetu zrobiło się głośno na temat nadchodzącego wydania Blindersa w STMPD RCRDS. Fani zaczęli spekulować, czy to aby nie chodzi o utwór, który mogliśmy usłyszeć chociażby podczas występu zamykającego tegoroczny Tomorrowland , a który przypisywany jest Mateuszowi i Martinowi Garrixowi…

Jednak spekulacje szybko zostały ucięte – na release follow up’a do “Sirene” z 2014 roku będziemy musieli jeszcze poczekać. Tak samo musimy uzbroić się w cierpliwość, jeśli chodzi o ewentualny polsko-holenderski collab. Niemniej trzeba zauważyć pewien istotny fakt – jeszcze nigdy dotąd żaden polski artysta, tworzący elektroniczną muzykę taneczną, nie był “podejrzewany” o wyprodukowanie wspólnego utworu z gwiazdą pokroju Martina Garrixa. Czapki z głów!

kalendarz

Jak się okazało, na liście wydawniczej STMPD pod nazwą “Leaving” widnieje zupełnie inne ID Polaka, które według danych 1001tracklists.com zostało zagrane premierowo podczas występu producenta podczas Balaton Sound na początku lipca. Jeszcze przed premierą utwór uzyskał support od duetów Dimitri Vegas & Like Mike oraz Blasterjaxx. Nie sposób także wspomnieć o tym, że sam właściciel wytwórni regularnie prezentuje track Mateusza podczas swoich występów.

ultra

Utwór będzie oficjalnie dostępny na rynku już 28 września, rzecz jasna nakładem STMPD RCRDS. Sprawdźcie sami, jak tym razem spisał się jeden z najmocniejszych aliasów na polskiej scenie EDM!

===

sunrise

Media społecznościowe Blindersa: Facebook | Instagram | Spotify | Soundcloud

kalendarz

ultra

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?