Blinders z dalekowschodnimi inspiracjami w nowym singlu. Sprawdź “Relieve”!

Pierwszy w tym roku singiel polskiego producenta przenosi nas na Daleki Wschód – nie odcinając się jednak od tego, do czego Blinders nas przyzwyczaił.

silesia beats

Blinders może zaliczyć rok 2018 do udanych – liczne wydania w STMPD RCRDS, w tym wyprodukowane wraz z Martinem Garrixem “Breach (Walk Alone)” mówią samo za siebie i ugruntowują czołową pozycję muzyka na polskiej scenie EDM.

Niestety, nie zawsze wszystko idzie tak, jak iść powinno – jakiś czas temu informowaliśmy Was o przykrej sytuacji związanej z twardym dyskiem, którą Mateusz podzielił się z fanami poprzez swoje social media. Na szczęście cała ta sytuacja nie oznacza, że na nowe brzmienia od producenta będziemy musieli długo poczekać – wręcz przeciwnie, od dziś w szerokiej dystrybucji jest nowy singiel Polaka!

jay_cluss

Pierwsza propozycja wielkopolskiego artysty w 2019 roku nosi tytuł “Relieve“. Produkcja utrzymana jest w iście azjatyckich klimatach, a to za sprawą inspiracji przywiezionych z dalekowschodnich wojaży. Blinders bowiem na początku roku odbył trasę koncertową, podczas której odwiedził Wietnam, Birmę oraz wyspę Bali.

ultra

Egzotyczne naleciałości bardzo dobrze komponują się z dobrze nam już znanym stylem muzyka. Doskonałym na to przykładem z przeszłości jest utwór “Leaving”, wydany w roku ubiegłym.

Ostatnie międzynarodowe sukcesy artysty udowadniają, że angaż w STMPD RCRDS daje naprawdę wiele możliwości. Z czystym sumieniem możemy więc liczyć na to, że jeszcze nieraz zostaniemy przez Mateusza zaskoczeni kolejnymi porywającymi na parkiet muzycznymi propozycjami.

silesia beats

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?