Debiut Blindersa na Tomorrowland 2019 nie był transmitowany. Teraz możecie go posłuchać!

W tym roku swój debiut na Tomorrowland zaliczył Blinders. Polak zaprezentował licznej publice występ b2b z TV Noise. Teraz set jest dostępny do odsłuchu!

kalendarz

Najgorętsza część sezonu festiwalowego za nami – właśnie zakończył się jubileuszowy epizod festiwalu Tomorrowland, zakończony z wielką pompą przez 3 Are Legend. Jednak najwięcej z perspektywy polskiego fana EDM działo się już pierwszego dnia zabawy – a więc 19 lipca. Wtedy to Mateusz Owsiak aka Blinders zaprezentował debiutancki set na scenie STMPD RCRDS.

Polakowi za konsolą towarzyszyli Holendrzy z duetu TV Noise – panowie zagrali czterdziestopięciominutowy set b2b. Jak już wspominaliśmy przy okazji timetable transmisji na żywo z pierwszego weekendu Tomorrowland, wydarzenia ze sceny labelu Martina Garrixa nie były transmitowane. Na szczęście wszystkim chętnym sprawdzenia, jak radził sobie Mateusz, postanowił pomóc sam zainteresowany. W sieci jest już bowiem dostępny zapis audio z tego wyjątkowego występu, o którym dowiedzieliście się jako pierwsi z opublikowanego na naszym kanale YouTube wywiadu z Blindersem.

kalendarz

Set był wypełniony największymi hitami obydwóch aliasów, na czele z wspólnym “Fire”, o którym zresztą przy okazji premiery pisaliśmy. Panowie mieszali gatunkami – oprócz swojego stylu, wplatali także bass house’owe, trapowe oraz moombahtonowe brzmienia.

kalendarz

W trackliście widnieje także collab Blindersa z Afrojackiem. Gwoli przypomnienia – polscy fani mogli usłyszeć ten numer już podczas Beach Party w Trzciance, a także na Red Stage w ramach Sunrise Festival.

Nagranie dostępne jest na Soundcloudzie Blindersa – odnośnik znajdziecie poniżej.

sunrise

kalendarz

Total
8
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?