Blinders na fali! Już wkrótce premiera wspólnego utworu Polaka z TV Noise!

kalendarz

To był naprawdę świetny rok dla Mateusza Owsiaka, znanego w świecie EDM jako Blinders. Nasz reprezentant jest już praktycznie stałym filarem labelu Martina Garrixa – STMPD RCRDS – i póki co nie zamierza się stamtąd ruszać. Co więcej, w październiku wyszedł wyczekiwany collab z Holendrem, co było historyczną chwilą, jeżeli mówimy o polskich producentach muzyki elektronicznej.

kalendarz

Podczas tegorocznego Amsterdam Dance Event współautor utworu “Breach (Walk Alone)” spotkał się w studiu z holenderskim duetem TV Noise, który również jest od jakiegoś czasu na fali popularności, i – podobnie jak Polak, wydaje w labelu najlepszego DJ’a na świecie według rankingu DJ Mag Top 100. Wiedzieliśmy, że ich wspólny utwór będzie prawdziwym imprezowym bangerem, jednak nie spodziewaliśmy się, że dostaniemy go tak szybko.

kalendarz

Fire“, bo tak nazywa się wspólny collab Blindersa oraz Jelmera i Jaspera, będzie miał swoją premierę już w przyszły piątek! Utwór ten miał swoją premierę podczas Amsterdam Dance Event, w ramach gościnnego występu Polaka w holenderskiej rozgłośni radia publicznego FunX (nagranie znajdziecie poniżej, “Fire” to pierwszy utwór w secie).

sunrise

I tutaj musimy być sprawiedliwi – proporcja wkładu pracy obu artystów została podzielona mniej więcej po równo, gdyż słychać w nim styl obu aliasów. Ten utwór może zrobić furorę – połączenie styli Mateusza i TV Noise było wszak oczekiwane przez wielu fanów z całego świata, których – co nas wcale nie zdziwi – po 7 grudnia Polakowi przybędzie, gdyż to właśnie w nadchodzący piątek wypada premiera tego tracka. Czekamy z niecierpliwością!

 

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?