Boiler Room ponownie w Polsce! Warszawa jednym z przystanków nowej trasy

Już po raz kolejny w naszym kraju odbędzie się impreza z serii Boiler Room. Tym razem padło na Warszawę i klub Praga Centrum.

sunrise

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek imprezowych powraca do Polski. O Boiler Room słyszał wszak niemal każdy klubowicz. Na naszych ziemiach pod tym szyldem już nieraz odbywały się różne imprezy. To w Warszawie i Krakowie nagrywano występy Setha Troxlera i duetu Fjaak, a nie zabrakło też lokalnych artystów, w tym Catz ‘n Dogz, Błażeja Malinowskiego czy formacji Ptaki. W ramach Boiler Roomu pokazać się mogły także różne inicjatywy. Wśród nich nie zabrakło Wixapolu, Instytut Festiwalu czy gdańskiej Ulicy Elektryków. Platforma transmitująca charakterystyczne imprezy po wielu doświadczeniach z Polską wcale nie zamierza z niej rezygnować – czego efektem jest nowa trasa.

Boiler Room rusza w trasę

Pod szyldem Boiler Room X odbędzie się kilka imprez na terenie Europy i nie tylko, w której dokonano współpracy z wieloma muzycznymi kolektywami. Wśród nich między innymi Wiedeń, Stuttgart, Tbilisi oraz Warszawa, gdzie już 16 lipca na parkiecie Pragi Centrum zaprezentuje się berliński Voxnox. W ciągu 7 godzin swój popis da sześciu artystów, którzy zadebiutują w tym miejscu pod szyldem klubowej marki. Za deckami Aksamit, DLV, Lifka Live, Lucinee, Nur Jaber i Sept.

kalendarz

Obecnie, w drugiej turze, za możliwość wejścia na imprezę trzeba zapłacić 22,66 euro, czyli prawie 110 zł. Bilety do nabycia są za pośrednictwem platformy Dice. Wstęp +18.

ultra

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?