kontakt

Polski fanbase muzyki elektronicznej w ostatnich latach doczekał się kolejnej – obok Armina van Buurena – ikony. Boris Brejcha, bo o tym producencie mowa, zdobył jednak dużą popularność nie tylko nad Wisłą. Ostatnie sezony dobitnie pokazują, że klimaty high-tech minimal (bo tak określany jest styl Niemca) są pozytywnie przyjmowane w wielu zakątkach klubowego świata. Świadczy o tym chociażby fakt, iż najchętniej oglądany na YouTube set z festiwalu Tomorrowland jest właśnie jego autorstwa.

Dwa razy w tym roku

Popularyzacja klimatów techno i klimatów pochodnych oraz unikalny styl przyniosły niemieckiemu twórcy sporą popularność wśród – jak już wspomnieliśmy – polskich słuchaczy. Nie dziwi więc, że na 2021 rok zaplanowane zostały aż dwa koncerty w naszym kraju. Pierwszy z nich miał miejsce pod koniec czerwca – wówczas Boris Brejcha odwiedził podwarszawską Twierdzę Modlin. Był to występ pierwotnie planowany na 2020 rok – niestety, pandemia koronawirusa spowodowała zmianę planów.

Tym razem Śląsk

Niemalże wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że najbliższy występ Borisa w Polsce odbędzie się bez obsuw. Tym samym 4 grudnia w Arenie Gliwice (znanej chociażby z takich imprez, jak Sensation, ASOT 850 czy Dreamstate Europe) pojawi się ekipa wytwórni FCKNG SERIOUS (która zagra extended sety) na czele z Brejchą.

Za deckami pojawią się:

Ann Clue
Boris Brejcha
Deniz Bul
Moritz Hofbauer LIVE
Theydream

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i tekst „BORIS BREJCHA 04 12 21 6PM 6AM F50 FOLLOWTHESTEP GLIWICE ARENA GLIWICE Arena Gliwice ADDRESS ARENAGLIWICE EMIC IN 8 9 Î MOREINFORMATION PEAS S.DE ARENAGL SUPPORT BY ANN CLUE PENAM MRIBUE HOFBAUER (LIVE)”

Niezależnie od szczepień

Bilety w dalszym ciągu są dostępne. Obecnie w sprzedaży jest trzecia pula w cenie 249 zł. Na imprezę będzie można wejść niezależnie od statusu zaszczepienia przeciwko COVID-19. Dla osób niezaszczepionych została zarezerwowana bowiem oddzielna pula. Swój bilet możecie nabyć pod tym linkiem.

Za realizację wydarzenia odpowiada agencja Follow The Step.

foto: Zuzanna Sosnowska

kontakt