Boris Brejcha trafił do szpitala. “Mój obecny stan jest dość niepewny”

Niemiecki producent, który jest bardzo lubiany w Polsce, wylądował w weekend w szpitalu. Sytuacja nie jest łatwa.

sunrise

W ubiegły weekend miał miejsce pierwszy tak duży od momentu rozpętania się pandemii koronawirusa festiwal w naszej części świata. EXIT Festival 2021 przyjął każdego dnia ponad 40 tysięcy gości, którzy przyjechali do Serbii zobaczyć występy wielu czołowych postaci muzyki elektronicznej – ale nie tylko. Niestety, nie wszystkie planowane wcześniej występy doszły do skutku.

Z powodów zdrowotnych

Podczas trzeciego dnia imprezy mieli wystąpić między innymi Honey Dijon, Hot Since 82 oraz Boris Brejcha. Niestety, całej trójki ze względów zdrowotnych zabrakło w Nowym Sadzie.

kalendarz

I tak – przykładowo Honey Dijon na swoim Instagramie poinformowała o tym, że powodem jej absencji było przeziębienie złapane z powodu napiętego w ostatnich tygodniach harmonogramu.

kalendarz

Brejcha w szpitalu

Z kolei Boris Brejcha nie zagrał w Serbii (a także na Litwie, gdzie miał wystąpić w niedzielę), gdyż wylądował w szpitalu. Producent odwołał również występy mające się odbyć w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Sytuacja jest dość poważna, o czym dowiadujemy się z wpisu na facebook’u Niemca.

Jak zauważyliście, nie mogłem uczestniczyć w Exit Festival i imprezie na Litwie w sobotę i niedzielę.

Zachorowałem niespodziewanie w piątek wieczorem. Mój stan zdrowia jeszcze się pogorszył, dlatego w sobotę trafiłem do szpitala.
Nadal tam jestem i nadal czuję się okropnie. Mój obecny stan jest dość niepewny.
Bardzo przepraszam wszystkich, którzy nie mogli się doczekać spotkania ze mną w ten weekend.
Ja również nie mogłem się się doczekać występu na tych imprezach. Ale życie czasami przynosi nam coś innego, niż oczekiwaliśmy.

Niestety nie będę mógł również zagrać występów w tym i przyszłym tygodniu w Sharm El Sheikh, Rochefort, Mykonos i Erewaniu.
Przepraszam za to.

Proszę o wyrozumiałość i nie mogę się doczekać, aby wkrótce znów zobaczyć Was na parkiecie!

Mamy ogromną nadzieję, że niemiecki producent poradzi sobie ze zdrowotnymi problemami i szybko wróci na trasę!

sunrise

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?