Co się odwlecze, to nie uciecze – Bounce Inc. i Daav One z singlem w wytwórni Hardwella!

“See The Light” – a więc nowy utwór Bounce Inc i Daav One’a, jest już dostępny. Jak się okazuje, panowie mogli wydawać u Hardwella już kilka miesięcy temu.

sunrise

I to są wieści, które chcielibyśmy podawać Wam jak najczęściej! W katalogu wydawniczym Revealed Recordings – labelu prowadzonego przez Robberta van de Corputa, aka Hardwell – pojawił się kolejny polski utwór!

W poprzedni weekend pisaliśmy na naszych łamach o Szymonie Kozikowskim aka 9lives, którego nowy singiel pojawił się w samplerze wytwórni z okazji Amsterdam Dance Event. Teraz przyszedł czas na bardziej doświadczone postaci, które w Revealed mogły wylądować już… pół roku temu!

kalendarz

Kulisy debiutu Polaków w Revealed

Bounce Inc. oraz Daav One, bo o tych producentach mowa, współpracowali już wcześniej przy innym utworze – na wiosnę nakładem polskiego labelu .CULTR records wyszedł bowiem singiel “Cobra“. Adrian i Hubert w wywiadzie dla Shining Beats wyjawili, że zainteresowanie tym trackiem wyrażało samo Revealed. Jednak, niestety, do oficjalnego release’u nie doszło.

ultra

Mailing zawiódł na zasadzie takiej, że po prostu długo czekaliśmy. Wydaliśmy go (utwór – przyp.red.) o tydzień za wcześnie, ale za to dostaliśmy bezpośrednie namiary, tak żeby wysyłać wszystko do Revealed. No i dzięki temu we wrześniu bądź październiku wychodzi nasz collab “See The Light”, więc wiesz – nie wyszło to nam na gorsze. Chociaż – nie ukrywam – po “Cobrze” mamy straszny niedosyt.

Bounce Inc.

Pełny zapis wywiadu znajdziecie poniżej. Warto obejrzeć!

“See The Light” już dostępne

Wracając do meritum – ostateczną datą wydania “See The Light” okazał się 18. dzień października. Utwór rewolucji w styl Dawida, Adriana i Huberta nie wnosi. Mamy więc do czynienia z dobrym (i, co stanowi różnicę w stosunku do poprzedniego ich collaba, wokalnym) trackiem, mającym wyraźne klubowe przeznaczenie. Nie będziemy więc zdziwieni, jeśli w najbliższych tygodniach właśnie w klubach będzie można go usłyszeć bardzo często. Na ten moment jednak warto przekonać się na własnej skórze, na jakim poziomie jest pierwszy (i miejmy nadzieję, że nie ostatni) utwór tych panów w Revealed.

sunrise

Kolejny singiel Bounce Inc. już za tydzień

Panowie z Bounce Inc. mają przed sobą w tym miesiącu jeszcze jedną premierę. Już za tydzień – a więc 25 października – nakładem .CULTR records zostanie wydany utwór “Kill The Noise“. Jest to kooperacja z zachodniopomorskim producentem DCBL oraz znanym z wielu produkcji topowych EDMowych producentów wokalistą, którym jest Kris Kiss. Preview jest już dostępne na portalu SoundCloud – znajdziecie je poniżej.

foto: Xo-Xo Photo

kalendarz

ultra

kalendarz

Total
40
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?