Wytwórnia Hardwella przygotowała specjalną EPkę na Amsterdam Dance Event – a na niej numer Polaka!

Revealed Recordings prezentuje młodych, perspektywicznych producentów w ramach specjalnego samplera z okazji Amsterdam Dance Event – a w nim m.in. 9lives!

sunrise

Nie ma chyba ważniejszego czasu na jesieni dla branży EDM niż Amsterdam Dance Event. Już w najbliższą środę stolica Holandii zapełni się DJami, producentami, aktywistami i fanami muzyki – a to wszystko po to, aby stworzyć przez te parę dni niespotykaną nigdzie indziej atmosferę. Potrzebę pokazania tego, co warte uwagi, co roku właśnie z okazji ADE odczuwają największe labele wydające muzykę elektroniczną. Wśród nich nie może rzecz jasna zabraknąć Revealed Recordings.

Jak co roku label, za którym stoi Hardwell, prezentuje specjalny sampler z utworami, za którymi najczęściej stoją młodzi, budujący dopiero swoją renomę na rynku muzycznym producenci. Wśród nich jest Szymon Kozikowski, znany szerzej jako 9lives.

kalendarz

Jego nowa produkcja, zatytułowana “Way Back Home“, powstała we współpracy ze znanym już z Revealed włoskim producentem o pseudonimie Blackcode, zaś na wokalu możemy usłyszeć holenderską wokalistkę Heleen.

ultra

Po raz kolejny fani progressive house’u mogą czuć się zadowoleni – bowiem polski utwór został zrealizowany właśnie w takim nurcie. Dobrą wiadomością jest fakt, iż już po pierwszych odsłuchach wyżej cenimy sobie nową propozycję niż wciąż warte uwagi “”Can You Feel It”, które zostało wydane nakładem Revealed w połowie sierpnia. Jest więc progres, panie Szymonie!

Jak wspomnieliśmy wyżej, utwór 9lives’a jest częścią specjalnego samplera wytwórni Hardwella, który został wydany z okazji Amsterdam Dance Event. Oprócz “Way Back Home” znajdziemy tam jeszcze dziewięć utworów – wszystkie z nich znajdziecie poniżej.

sunrise

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?