Brooks i KSHMR wydali długo wyczekiwany collab. Ale to dopiero początek niespodzianek…

Kolaboracja na linii Brooks-KSHMR czekała na oficjalną premierę aż dziewięć miesięcy od pierwszej emisji. Utwór ukazał się nakładem Dharma Worldwide.

PDC

Pytali, szukali i się doczekali… A czekać musieli dość długo, bo aż 9 miesięcy. Można więc odetchnąć i powiedzieć… wreszcie! Chodzi oczywiście o collab na linii Brooks – KSHMR.

Ogłoszenie wydania miało miejsce na początku tygodnia w formie livestreamu na Instagramie, w którym wystąpili obydwaj twórcy. Od tamtego momentu wszystko potoczyło się już błyskawicznie – tym samym “Voices” jest dostępne już teraz.

emuze.me

Mamy tu do czynienia z oryginalnym połączeniem styli obydwu twórców – słychać dźwięki zarówno Amerykanina, jak i Holendra. Za wokal odpowiada urodzona w Moskwie, tajemnicza wokalistka TZAR, zaś sam utwór został wydany w Dharma Worldwide. Jak udało nam się dowiedzieć, bardzo możliwe że w późniejszym czasie zostanie również wydana wersja VIP tej produkcji. Tymczasem pozostaje sprawdzić wersję oryginalną, którą znajdziecie poniżej.

Co jeszcze przygotowali obaj producenci?

Zarówno Thijs Westbroek, jak i Niles Hollowell-Dhar nie składają broni. Ten pierwszy ma w swoich planach wydawniczych inny długo wyczekiwany collab – tym razem z Mesto. Kolaboracja będzie nosiła tytuł “Long Time“, i kto wie – może na nazewnictwo miał wpływ fakt, iż pierwotna wersja utworu została zaprezentowana już w październiku 2018 roku! Niemniej jednak niderlandzka kompozycja przez te 1,5 roku nie straciła na świeżości.

PDC

Natomiast właściciel wytwórni Dharma czas kwarantanny ewidentnie przeznacza w dużej mierze na przesiadywanie w studiu – i to nie tylko przy produkcji utworów…

Esportowe wycieczki nie przeszkodziły jednak w zgromadzeniu nowego muzycznego materiału. Podczas seta na wirtualnej edycji EDC zaprezentował aż pięć swoich ID, które charakteryzują się różną stylistyką. Główną uwagę chcielibyśmy jednak skupić na produkcji, która zwieńczyła półgodzinnego seta artysty. To ID z ciekawą saksofonową aranżacją nawiązuje z pewnością do starszych produkcji KSHMRa. Zacieramy już ręce na premierę tego cuda, oceńcie sami!

emuze.me

Total
8
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?