Po więcej niż udanym występie w stolicy, BUNT. ponownie odwiedzi Polskę

Niemiecki producent, będący jedną z czołowych postaci sceny stutter house, jeszcze w tym roku powróci do naszego kraju.

kalendarz

Niecały miesiąc temu swój debiutancki występ dla polskiej publiczności zaliczył BUNT. Niemiecki producent, który obecnie jest jedną z czołowych postaci stutter house’u, 19 kwietnia niemalże wyprzedał warszawski klub OCZKI. Ci, którzy byli na miejscu, z pewnością nie mieli czego żałować – i to nie tylko z racji samej muzyki, lecz także zważywszy na atmosferę rzadko widoczną na polskich elektronicznych imprezach.

Twórca hitu “Clouds” po wydaniu EPki zatytułowanej “Levi Don’t Do It” nie zwalnia tempa. W dniu występu w stolicy ukazał się jego nowy, drum and bass’owy kawałek pt. “Maybe”, a na kolejne kawałki z pewnością nie będziemy musieli czekać specjalnie długo.

kalendarz

BUNT. powraca do Polski

Tak samo zresztą, jak na kolejną wizytę nad Wisłą. Tym razem, w ramach “In The Round Tour”, Levi odwiedzi Poznań. To właśnie tam, w klubie Tama, DJ i producent zawita w czwartek 12 grudnia. Według wydarzenia facebook’owego, impreza odbędzie się w godzinach 18:00 – 23:00. Będzie więc pod tym względem dość porównywalnie do tego, co działo się w kwietniu.

ultra

Przedsprzedaż biletów rusza 16 maja. O godzinie 10:00 bilety będą mogli zakupić klienci banku Citi Handlowy, zaś dwie godziny później – klienci Ticketmaster. Sprzedaż ogólna ruszy dzień później – czyli 17 maja – o godzinie 10:00. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej organizatora, czyli agencji Live Nation.

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?