Z okazji 5. urodzin to my rozdajemy prezenty. Tym razem singiel Calvina Harrisa „Miracle” z autografami!

W naszej kolejnej urodzinowej rozdajce do wygrania płyta CD z singlem “Miracle” Calvina Harrisa i Ellie Goulding.

sunrise

Jak już wspomnieliśmy przy poprzedniej takiej okazji, trochę nam się te 5. urodziny rozwlekły. Ale możecie być pewni, że warto było czekać – za nami dwie rozdajki, a przed nami jeszcze kilka, i to z grubymi nagrodami. Już w czerwcu wspominaliśmy, że nie będą to tylko i wyłącznie bilety na imprezy – i właśnie teraz postanowiliśmy to udowodnić. A to wszystko w ramach podziękowania za to, że jesteście z nami.

Unikalny singiel do wygrania

W poprzednich rozdajkach mogliście zdobyć karnety na Balaton Sound oraz FEST Festival. Szczególnie te drugie nagrody cieszyły się dużym wzięciem. Na tyle dużym, że musieliśmy dogadać z organizatorami rozszerzenie puli. W efekcie aż sześć osób może dzięki nam już za kilka dni dobrze bawić się w Parku Śląskim. Przed nami jednak trzecia urodzinowa rozdajka, która będzie mieć wymiar iście kolekcjonerski. Do rozdania mamy bowiem singiel Calvina Harrisa i Ellie Goulding “Miracle” w formie płyty CD. Znajdują się na niej wersja radiowa, extended mix oraz church version, którą mogliśmy usłyszeć jeszcze przed oficjalnym release’m. Co istotne, na opakowaniu znajdują się autografy producenta i wokalistki. Jest to więc nie lada gratka dla fanów!

kalendarz

Aby mieć szansę na zgarnięcie tej, bądź co bądź, nieszablonowej nagrody, należy:

kalendarz

  • obserwować nasze konto na Instagramie (@shiningbeats)
  • udostępnić post na swoim insta stories i oznaczyć konta @shiningbeats i @sonymusicpoland
  • napisać w komentarzu, która z trzech kolaboracji na linii Calvin Harris – Ellie Goulding jest twoją ulubioną (do wyboru są trzy: “I Need Your Love”, “Outside” i “Miracle”

Swój udział można zgłaszać do 6 sierpnia do godziny 20:00. Następnego dnia ogłosimy wyniki. Prosimy o przemyślane branie udziału. Regulamin znajdziecie pod tym linkiem. Fundatorem nagród jesteśmy… my.

kalendarz

sunrise

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?