Calvin Harris i Sam Smith znów we wspólnym kawałku. Ciąg dalszy romansu z eurodance!

Calvin Harris i Sam Smith po pięciu latach znów połączyli siły. Rezultatem jest kawałek w klimatach, które możemy usłyszeć w “Miracle”.

sunrise

Utwór „Miracle” Calvina Harrisa wraz z Ellie Goulding okazał być się ogromnym hitem, który wciąż pojawia się na listach przebojów na całym świecie. Szkocki producent nie zamierza się jednak zatrzymywać i idąc za ciosem sukcesu „Miracle” zapowiada kolejny eurodance’owy kawałek. Tym razem – już nie po raz pierwszy w karierze – połączył swoje siły z Samem Smithem.

Kolejna współpraca, inne brzmienia

Po raz pierwszy Calvin Harris i Sam Smith współpracowali przy tanecznym kawałku “Promises” z 2018 roku. Ten podbijał stacje radiowe i do dziś chętnie jest tam grany, będąc jednym z największych przebojów obu artystów. Calvin Harris brał także ostatnio udział przy produkcji utworu “I’m Not Here To Make Friends” z albumu “Gloria” Smitha.

kalendarz

Teraz, po pięciu latach przyszedł czas by panowie ponownie stworzyli taneczny hit. I tak najnowszy utwór zatytułowany “Desire” to po “Miracle” kolejna produkcja Harrisa osadzona w eurodance’owych/trance’owych klimatach. Usłyszeć utwór można było ostatnio przedpremierowo w trakcie jego występu w klubie Ushuaia na Ibizie, gdzie ma swoją rezydenturę. Oficjalnie jednak kawałek jeszcze się nie ukazał. Wszystko wskazuje jednak na to, że już niedługo będzie miał on oficjalną premierę, choć dokładnej daty jeszcze nie ma.

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?