Calvin Harris jako Love Regenerator po raz trzeci. Dwa nowe utwory w oldschoolowym stylu!

Calvin Harris kontynuuje swoją przygodę jako Love Regenerator. Właśnie ukazała się nowa EPka z dwoma numerami, z czego jeden z nich… w dwóch wersjach!

kalendarz

Na początku tego roku szkocki DJ i producent Calvin Harris dał nam projekt Love Regenerator, który ukazuje autora wielu radiowych hitów od zupełnie innej strony. Produkcje spod tego aliasu są skierowane bardziej do słuchaczy, którzy lubią niekonwencjonalne brzmienia ze szczyptą oldschoolu. Takie numery co prawda nie znajdują tak wielu odbiorców, jak te największe radiowe hity, jednak istnieje sporo osób czekających z zapartym tchem na to, co tym razem zaserwuje nam Love Regenerator.

Od premiery ostatniej EP-ki szkockiego producenta minął prawie miesiąc, jednak Calvin Harris nie próżnował w tym czasie, tworząc kolejne tracki. Kolejne dwa z nich są już dostępne dla szerokiej publiki.

emuze.me

Numery, które pojawiły się na trzeciej już EPce noszą nazwy “Give Me Strength” oraz “Peace Love Happiness“. Nikogo chyba nie zdziwimy, jeśli powiemy, że wydawnictwo obfituje w brzmienia nawiązujące do muzyki Techno i Rave oraz house’owe wokale. Co ciekawe, ten drugi numer otrzymał aż dwie wersje – oryginalną oraz “Acid Reprise” (klimat tej wersji zdradza już sam dopisek).

Wyświetl ten post na Instagramie.

3 days til the new EP!!! ☮️💜🌞

Post udostępniony przez LOVE REGENERATOR (@loveregenerator)

Wszystkie nowości od aliasu, który naprawdę polubił nawet David Guetta, możecie odsłuchać poniżej.

ultra

emuze.me

Total
10
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?