Calvin Harris prezentuje tracklistę „Funk Wav Bounces vol. 2”. Album najeżony gwiazdami!

14 utworów będzie liczyć “Funk Wav Bounces vol. 2” – nadchodzący album, który w sierpniu wyda Calvin Harris.

pdc

Nie ulega wątpliwości fakt, iż Calvin Harris stał się przez lata mocną marką na muzycznej scenie. Na jego bitach śpiewała bądź rapowała już niemała część czołówki sceny muzycznej, a i to grono jeszcze w ostatnim czasie się powiększyło. Wszystko to za sprawą nadchodzącego, pierwszego od 2017 roku studyjnego albumu Szkota. „Funk Wav Bounces vol. 2” to kontynuacja lekkiego, tanecznego sznytu zaproponowanego pół dekady temu. Tak samo, jak wtedy – tak teraz na funkowych bitach usłyszymy wiele znanych głosów. O tym, kto konkretnie wystąpi na tym wydawnictwie, pisaliśmy już jakiś czas temu – teraz poznaliśmy pełną tracklistę.

Świeży materiał w środek wakacji

Album ukaże się 5 sierpnia i zdecydowanie może wynagrodzić aż pięcioletnie czekanie na nowy album od Adama. A świadczą o tym naprawdę pierwszorzędne gościnki. Całe wydawnictwo otwiera intro, po którym wjeżdża „New Money” – wydany niedawno collab z 21 Savage. Następnie z kolei wjeżdża naprawdę mocne uderzenie – kawałek „Potion”, na którym pojawili się Dua Lipa oraz Young Thug. Dalej wcale nie gorzej – kawałki z takimi markami, jak Charlie Puth, Offset (ze składu Migos), Justin Timberlake, Pharrell Williams, Halsey, Snoop Dogg czy Pusha T. Innymi słowy – nie ma lipy.

W sumie „Funk Wav Bounces vol. 2” liczy 14 utworów. Podobnie jak w oryginale, zapewne nie każdy utwór przypadnie wszystkim do gustu – jednakże kilku hitów zabraknąć tam nie powinno. Mamy też nadzieję, że za jakiś czas zostaną opublikowane – wzorem pierwszej części – instrumentale. Zanim jednak zaczniemy o tym myśleć, doczekajmy się premiery, która czeka nas praktycznie równo w środku wakacji.

Poniżej znajdziecie pełną tracklistę.

Calvin Harris “Funk Wav Bounces vol. 2” – tracklista

 1. Intro
 2. New Money (feat. 21 Savage)
 3. Potion (feat. Dua Lipa & Young Thug)
 4. Woman Of The Year (feat. Stefflon Don, Chloe & Coi Leray)
 5. Obsessed (feat. Charlie Puth & Shenseea)
 6. New To You (feat. Normani, Tinashe & Offset)
 7. Ready Or Not (feat. Busta Rhymes)
 8. Stay With Me (feat. Justin Timberlake, Halsey & Pharrell)
 9. Stay With Me (Part 2) (feat. Justin Timberlake, Halsey & Pharrell)
 10. Somebody Else (feat. Jorja Smith & Lil Durk)
 11. Nothing More To Say (feat. 6lack & Donae’o)
 12. Live My Best Life (feat. Snoop Dogg & Latto)
 13. Lean On Me (feat. Swae Lee)
 14. Day One (feat. Pharrell & Pusha T)

pdc

Total
48
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?