Calvin Harris szykuje hit na lato. Mamy fragment najnowszego singla Szkota!

Na Instagramie szkockiego producenta pojawił się fragment nowego singla, który może okazać się sporym hitem tegorocznego lata.

freedom

Co by nie mówić – Calvin Harris to maszynka do robienia światowych hitów. Szkocki DJ i producent nie rozpieszcza jednak swoich fanów i zbyt często nie wydaje swoich produkcji. To jednak wkrótce ma się zmienić, gdyż artysta na swoim Instagramie zapowiedział właśnie kolejny release.

Będzie hit lata?

W social mediach szkockiego DJa pojawiło się już nagranie, na którym słyszymy fragment nowej produkcji. Przyjemne połączenie housowo-pop’owych dźwięków może po raz kolejny podbić radiostacje na całym świecie. Zresztą – sam Harris mówi, że nowy utwór zrobi wielki szum.

Kiedy?

Prócz zaprezentowanego nagrania ze studia nie wiemy nic więcej nt. nowej produkcji Calvina. Być może Szkot zaprosi jeszcze jakiegoś artystę bądź artystkę, by udzielić się wokalnie, co miało miejsce w większości jego poprzednich produkcji. Nie wiemy też, kiedy dokładnie na kiedy planowany jest release, lecz możemy spodziewać się, że stanie się to jeszcze przed wakacjami.

freedom

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?