Amerykańska wokalistka country wydała utwór, którego twórcą jest… Avicii!

Świętej pamięci szwedzki producent współtworzył jeden z utworów Cam, amerykańskiej wokalistki obracającej się w klimatach country.

kontakt

Jedni uważają, że zmarłych powinno zostawić się w spokoju, inni natomiast, że pamięć o zmarłych należy kultywować. I właśnie ci drudzy mają teraz powody do radości. Do sieci trafił właśnie utwór, w którym swoje palce maczał nie kto inny, jak Avicii.

Utwór zatytułowany “The Otherside” wydała amerykańska wokalistka Camaron Ochs, szerzej znana jako Cam. Nie jest to bynajmniej postać anonimowa – udało się jej już współpracować z takimi tuzami muzyki pop, jak Miley Cyrus czy Sam Smith.

Avicii, jak wiadomo nie krył swojego zamiłowania do muzyki country, którą też się w pewien sposób inspirował. Tuż przed śmiercią ikona muzyki elektronicznej zaczęła pomagać Camaron przy stworzeniu trzeciego studyjnego albumu.

Współpracowałam z Avicii’m, zanim zmarł, nad tą niesamowitą piosenką, na punkcie której mam obsesję… Czułam, że muszę to dopasować do jego upodobań, tego, jak bardzo był perfekcjonistą, a także tylko dla jego rodziny i jego dziedzictwa. Jestem bardzo dumna z tego, jak to się połączyło.

Camaron Ochs (Cam)

I istotnie – w “The Otherside” słychać muzyczną rękę Tima, zaś sam track z pewnością mógłby spodobać się szerszemu gronu słuchaczy. Mimo, iż nie każdemu może pasować klimat country – to tutaj jest on podany w naprawdę przystępny sposób. Na odtrutkę od EDMowych brzmień w sam raz – szczególnie że jednym z twórców tego tracka jest sam Avicii!

Total
21
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?