kontakt

Wszystkim fanom muzyki House oraz Tech House z pewnością nie trzeba przedstawiać duetu CamelPhat. Brytyjczycy, mimo iż lubują się w mniej komercyjnych brzmieniach, zaskarbili sobie serca wielu fanów na całym świecie. To właśnie spod ręki brytyjskiego duetu wyszły takie hity jak “Panic Room“, “Breathe” czy też nominowany do prestiżowej nagrody Grammy house’owy hit lata 2018 pt. “Cola“. Po tak wielu pojedynczych wydaniach w końcu przyszła pora na coś o wiele większego. Duet CamelPhat zapowiedział swój debiutancki album!

Szybciej niż można było się spodziewać

Dave i Mike wrzucili na swoje social media krótką zapowiedź nadchodzącego utworu, który ukaże się w tym miesiącu. W komentarzu na Twitterze jeden z fanów zapytał, czy idzie za tym nowy album. Spotkało się to z ważną odpowiedzią ze strony producentów – debiutancki krążek ukazać ma się już we wrześniu!

Fanom muzyki elektronicznej szykuje się naprawdę gorący koniec wakacji. Tym bardziej, że nie tak dawno temu inny brytyjski duet Disclosure zdradził, że ich trzeci longplay zatytułowany “Energy” ukaże się 28 sierpnia. Jest na co czekać!

kontakt