camelphat

CamelPhat najlepiej sprzedającym się aliasem w historii Beatportu

Według statystyk portalu BeatStats, muzyka duetu CamelPhat jest najchętniej sprzedającą się w historii sklepu Beatport.

PDC

W ostatnim czasie duet CamelPhat nie daje o sobie zapomnieć. Brytyjskie duo niedawno zapowiedziało otwarcie swojego labelu, a pod koniec ostatniego roku panowie wydali album pełny dobrych produkcji. Jakość wypuszczanych utworów doceniają fani projektu, których grono stale się powiększa. Sukces, jaki odnieśli Brytyjczycy widoczny jest również na Beatporcie.

Najlepiej sprzedający się artyści na Beatporcie

Dave i Mike wrzucili na swoje Insta Story zrzut ekranu ze strony BeatStats, na której znaleźć można statystyki związane z tym kultowym już sklepem muzycznym. Według informacji tam się znajdujących, brytyjski duet jest najlepiej sprzedającym się aliasem w historii tego portalu.

emuze.me

W TOP 100 najlepiej sprzedających się artystów wszech czasów w głównej mierze znajdują się reprezentanci sceny house i techno. Drugie miejsce rankingu zajął Purple Disco Machine, a podium zamyka Green Velvet.

Dalsza część TOP10

Zaraz pod podium nadal trzymamy się podobnych klimatów. Na czwartym miejscu znalazł się projekt wprost z Ukrainy – ARTBAT. Zaraz za nimi Hardwell i UMEK. Kolejna dwójka to reprezentanci holenderskiej sceny. Odpowiednio na 7. i 8. miejscu znajdują się Oliver Heldens oraz Don Diablo. Listę zamykają Dennis Cruz oraz reprezentant sceny techno – Maceo Plex.

PDC

Statystyki zostały policzone na podstawie pozycji w codziennie aktualizowanej liście Beatport Top 100.

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?