kontakt

Carl Cox każdemu obecnie kojarzy się z klimatami techno. Artysta od 20 lat jest rezydentem Ultra Music Festival, gdzie ma własną scenę poświęconą temu gatunkowi. Brytyjczyk znany jest także z długiej współpracy z klubem Space na Ibizie. Jednak, jak widać, dla tego artysty nie ma ograniczeń. Sławny DJ zdecydował się przedstawić swoją selekcję utworów z gatunku Drum and Bass. To wszystko usłyszycie w noworocznym gościnnym secie dla radiowego show prowadzonego przez Eats Everything.

Wielkie zaskoczenie

Carl zaskoczył samego prowadzącego audycji radiowej. Artysta chciał przygotować coś specjalnego z okazji sylwestrowego, 201. epizodu Edible Beats, dlatego skierował się z prośbą do Coxa. Producent z miłą chęcią zgodził się na nagranie guest mixa, jednak efekt zdecydowanie odbiegał stylistycznie od tego, co obejmowały oczekiwania. Jak wynika z tweeta Eats Everything, muzyk był zdziwiony, otrzymując seta w klimacie Drum and Bassu od legendy techno. Na szczęście było to zaskoczenie pozytywne.

Kiedy myślałem, co mam przygotować na swój noworoczny epizod audycji radiowej Edible Records pomyślałem, by zapytać Carla Coxa o nagranie gościnnego miksa. Nie tylko zgodził się na to, ale też wysłał mi całkowicie IMPONUJĄCY drum and bassowy miks! Wielkie brawa Coxy, jesteś bezwzględnym bohaterem i legendą ❤️❤️❤️

Eats Everything na swoim Twitterze

„To jest absolutna bomba!”

Eats Everything również zapowiedział swojego gościa w wyjątkowy sposób. Na początku epizodu powiedział:

Prawdopodobnie jest to jeden z najbardziej dumnych momentów w Edible Beats. […] Carl Cox przygotował specjalny noworoczny gościny miks dla was I jest to godzinna z Drum and Bassem! To jest absolutna bomba, lećmy z tym!

Eats Everything w #201 epizodzie audycji Edible Beats

Set Carla już zdążył znaleźć się na szczycie listy gatunku drum and bass na Mixcloudzie. Tracklista gościnnej audycji prezentuje się następująco:

 1. Netsky ft. Daddy Waku & Chantal Kashala – Everybody Loves The Sunshine
 2. Baby D – Let Me Be Your Fantasy (Dope Ammo & DJ Hybrid Remix) 
 3. Total Science – Lightweight (Break Remix)
 4. DC Breaks ft. Eva Lazarus – We Never Slow Down
 5. Phibes – Roads 
 6. Friction & Flava D ft. Charlotte Haining – Now Or Never
 7. Enei – Sinking (VIP)
 8. DJ Marky & S.P.Y – Yellow Shoes
 9. Blame – Stay Forever
 10. Commix – Be True
 11. Lenny Fontana – Spread Love (Nu:Tone Remix)
 12. Deekline, Brian Brainstorm & Specimen A ft. Sweetie Irie & Killa P – Kill That Sound
 13. Shy FX ft. Gappy Ranks – Warning (Bou Remix)
 14. High Contrast ft. Kae Tempest & Anita Blay – Time Is Hardcore (Breakage Remix)
 15. Voltage – XR2i
 16. L PLUS – Lockdown
 17. Russell Small x DNO P x Reigns – It Is What It Is (Bad Ass Disco)

Całej audycji możecie posłuchać poniżej:

Nie pierwszy romans z połamańcami

Jeszcze pod koniec 2020 roku Chase & Status na swoim Instagramie poinformowali o „Secie, który nigdy nie nie wydarzył”. Drum and bassowe duo opisało historię związaną z ich b2b z… Carlem Coxem właśnie podczas Glastonbury. Niestety, w realizacji planu przeszkodził im koronawirus. W ramach pocieszenia artyści uchylili rąbka tajemnicy na temat projektu w grudniowej audycji Annie Mac w BBC Radio 1.

Chase & Status b2b Carl Cox… 'Set, który nigdy się nie wydarzył’

W styczniu dostaliśmy zapytanie w sprawie zagrania specjalnego seta na scenie Arkadia na Glastonbury 2020 z legendą, jaką jest Carl Cox, i oczywiście się na to zgodziliśmy. Niestety tak jak większość wydarzeń na żywo w tym roku, i to nie mogło się udać. […]

Chase and Status na swoim Instagramie

Wcześniej wspomnianą audycję z BBC Radio 1 znajdziecie poniżej:

kontakt