kontakt

Powoli zbliżamy się do połowy roku, a artyści serwują nam coraz więcej nowej muzyki oraz zapowiedzi nowych albumów. Nie da się ukryć, że obecnie w branży eventowej nie dzieje się za wiele, wobec czego nowe produkcje i projekty mogą być lekarstwem na stagnację.

Ostatnio chociażby informowaliśmy Was o tym, że formacja Cheat Codes planuje wydanie albumu. To jednak nie koniec ciekawych wieści – bowiem na podobny krok zdecydowała się kolejna popowo-elektroniczna formacja ze Stanów Zjednoczonych.

Nowy album kolejnym hitem?

Cash Cash działają w branży już od prawie 20 lat. Panowie mają na swoim koncie występy na głównych scenach największych festiwali, choć głównie w USA. W połowie maja wydadzą już piąty album studyjny, zatytułowany “Say It Like You Feel It”. Będzie to pierwsze tak duże wydawnictwo od 5 lat.”Blood, Sweat & 3 Years” okazało się dużym sukcesem, a najpopularniejszym stamtąd utworem okazało się “Take Me Home”, w którym wokalnie udzieliła się Bebe Rexha. Przez pewien czas utwór ten gościł nawet w polskich rozgłośniach radiowych oraz kanałach muzycznych.

Nowy krążek będzie zawierać 18 utworów, w tym collaby z Wiz Khalifą, czy Conorem Maynardem.

Jesteśmy bardzo podekscytowani, mogąc ogłosić naszą nową piosenkę „Ride Or Die” z udziałem Phoebe Ryan w ten piątek. Nasz nowy album „Say It Like You Feel It” ukaże się w przyszłym miesiącu! Rok 2020 był szalonym rokiem, w którym było więcej upadków niż wzlotów, ale jednym ze wzlotów było to, że mogliśmy ukończyć nasz następny album dla was wszystkich. Grafika została również w pełni stworzona / ręcznie narysowana przez nas, co sprawia, że ​​jesteśmy do niej jeszcze bardziej przywiązani. Nie możemy się doczekać, aż wszyscy to usłyszycie, więc zaznaczcie datę w kalendarzu i przygotujcie się na nowe melodie!

Cash Cash

We wspomnianym nowym singlu słychać charakterystyczne brzmienie Cash Cash, szczególnie w ostatnim dropie. Całość podkreśla świetny wokal Phoebe.

Pozostaje nam zaznaczyć w kalendarzu na maj kolejny nowy album i oczekiwać na jego wydanie.

kontakt