kontakt

Polska scena klubowa ma wielu twórców, z których możemy być dumni za granicą. Bardzo często spora część słuchaczy zapomina jednak o pewnym duecie, który jest w świadomości słuchaczy muzyki house z całego świata już od lat. Chodzi tutaj o formację catz n dogz, która może pochwalić się nie lada osiągnięciami. W końcu nie każdemu przypada w udziale zaszczyt wydania oficjalnego remixu dla duetu Disclosure.

W ubiegłym roku Grzegorz i Wojciech po trzech latach powrócili do Defected Records – kultowego labelu związanego z house music. Ich techowe “Forcesupportowały największe gwiazdy muzyki elektronicznej. Teraz Polacy powracają do tej wytwórni, i to z całą EPką.

Catz ‘n Dogz razy dwa

Najnowsze wydanie od polskiego duetu nosi tytuł “Inner Revolution” i – podobnie jak “Force” – ukazało się nakładem sublabelu DFTD. Na tą EPkę składają się dwa różniące się od siebie stylistyką utwory. Pierwszy z nich – “Revolution” – jest bardziej minimalistyczną i techową propozycją, z kolei drugi, noszący tytuł “Inside”, to już melodyjny house z niezawodnym pianinem na czele.

W każdym z wypadków mamy do czynienia z naprawdę jakościowym house’owym graniem, które możecie sprawdzić poniżej.

kontakt