Catz ‘n Dogz po raz pierwszy z singlem w wytwórni Defected. Tech house na poziomie!

Polski doświadczony duet Catz n Dogz wydał swój najnowszy singiel w Defected. Co ciekawe, nie jest to ich pierwsza wizyta w tej kultowej wytwórni house.

kalendarz

Wszystkim entuzjastom house’u w polskim wydaniu nie musimy chyba przedstawiać duetu Catz ‘n Dogz. Grzegorz i Wojtek mają na swoim koncie wiele sukcesów na światowej scenie klubowej, w tym chociażby remiksy dla światowej sławy producentów pokroju Disclosure, Claptone czy Basement Jaxx. W tym roku wydali swój kolejny album, zatytułowany “Friendship” – promował go singiel, na którym zaśpiewał… Taco Hemingway.

Styl tych panów jest doceniany w świecie muzyki elektronicznej – w tym roku panowie zagrają jeszcze między innymi w Londynie, Barcelonie oraz… Dubaju. Innymi słowy – mamy do czynienia z międzynarodowymi artystami pełną gębą, a temu wizerunkowi wtórują także sukcesy na rynku wydawniczym. Szczecinianie zasilają bowiem swoim najnowszym singlem katalog Defected – wytwórni, w której swoją muzykę wydają największe gwiazdy muzyki House, które potem mogą cieszyć się ogromną popularnością chociażby w sklepie Beatport.

kalendarz

Polski alias gościł już w brytyjskiej wytwórni w 2013 i 2016 roku – wtedy wydali tam remiksy dla takich artystów, jak Kiddy Smile i Yousef.

ultra

Teraz jednak mamy do czynienia z oryginalną produkcją, noszącą tytuł “Force“. Numer został wydany w ubiegły piątek nakładem labelu DFTD – a więc odnogi Defected, skupiającej się na świeżych dźwiękach i nowych talentach.

Utwór przenosi nas do house’owych brzmień lat 90. i – miejmy nadzieję – przyniesie Catz ‘n Dogz należyty rozgłos. Trzymamy kciuki i życzymy, aby tak duży release nie był jednorazową atrakcją!

kalendarz

Track jest już dostępny – możecie go posłuchać poniżej.

foto: Yonathan Baraki

kalendarz

ultra

kalendarz

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?