Catz n Dogz prezentują współpracę z Krzysztofem Zalewskim. Album “Punkt” w tym tygodniu!

Drogi duetu catz n’dogz oraz Krzysztofa Zalewskiego przecinają się nie po raz pierwszy. “Chmura” to drugi singiel promujący krążek “Punkt”.

pdc

Niedawno: Dubaj i Ibiza. W ubiegły weekend – Wielka Brytania; następnie Stany Zjednoczone, Malta, Niemcy, Kanada i Indie. Kalendarz Grzegorza Demianczuka oraz Wojciecha Taranczuka wygląda naprawdę zachwycająco pod względem ilości miejsc, które odwiedzą ze swoją muzyką. W październiku na mapie Catz n Dogz znajdzie się też 5 miejscówek w Polsce.

To wszystko z powodu wydania albumu “Punkt” (jego premiera już 30 września), pierwszego studyjnego krążka catz n’dogz w stu procentach napisanego w języku polskim. Jego przedsmak mogliście poznać dzięki “Jestem” z Baaschem, a także podczas występu duetu na FEST Festival 2022, gdzie – razem z gośćmi – zaprezentował on produkcje z nadchodzącego wydawnictwa.

Na chwilę przed albumem

W ostatnich dniach premierę miał numer “Chmura”, nagrany z Krzysztofem Zalewskim. O ewentualnej współpracy tych panów można było spekulować już rok temu, po udanym remiksie Grzegorza i Wojciecha do kawałka “Zabawa” z albumu pod tym samym tytułem. Autor teledysku do tej wersji, Marcin Kluczykowski, otrzymał za swój obraz szereg nagród, w tym Grand Prix Papaya Young Directors 2021 czy PL Music Video Awards 2021 w kategorii dance/elektronika).

Zaczęło się od przyjaźni z Krzyśkiem, rozmowach o muzyce i wspólnym respekcie, potem przyszła współpraca dla radia oraz remix “Zabawa”. Dzisaj przedstawiamy wam nasz wspólny singiel z albumu który wychodzi już w przyszłym tygodniu. […] Mamy nadzieje, że pomoże wam przetrwać niejeden trudny moment.


catz n’dogzByć może nowy utwór catz n’dogz i słynnego Zalefa nie jest tak dynamiczny, jak wspomniany remiks “Zabawy”, lecz oba światy łączą się w nim naprawdę przyjemnie. “To jest tylko chmura (x3), trzeba podmuchać” – ten utwór skłania do refleksji, że mimo samotności i wszelkich innych problemów, zawsze może nadejść dzień, który zmieni wszystko na lepsze.Do premiery “Punktu” pozostał już zaledwie tydzień. Na swoim nowym albumie Wojciech i Grzegorz zaprezentują znacznie więcej ciekawych kolaboracji z polskimi wokalistami i raperami. Na krążku gościnnie udzielą się między innymi Kayah, Łona, schafter, Szczyl, Paulina Przybysz i inni.

Tracklista:
1. Lepiej nie myśleć (feat. Schafter & Przyłu)
2. Chmura (feat. Krzysztof Zalewski)
3. Entropia (feat. Rebeka)
4. Jestem (feat. Baasch)
5. Ten trip (feat. Rosalie.)
6. Nic (feat. Łona)
7. Milion tras (feat. Paulina Przybysz & Nowheretobefound)
8. Odnaleźć siebie (feat. Kayah)
9. Droga (feat. Szczyl)
10. Wspólne dni (feat. Kuba Karaś)

Catz n Dogz ruszają w trasę

Warto dodać, że w drugiej połowie października odbędzie się aż 5 koncertów w ramach “Punkt Album Tour 2022”, Podobnie jak na tegorocznym Fest Festiwal, w trakcie występów pojawią się zaproszeni artyści z albumu “Punkt”, którzy przedstawią specjalne aranżacje utworów z najnowszego wydawnictwa catz n’dogz.

Punkt Album Tour 2022:
12.10 – Poznań (Tama)
13.10 – Sopot (Sfinks700)
19.10 – Wrocław (Narodowe Forum Muzyki)
20.10 – Kraków (HYPE PARK)
21.10 – Warszawa (NIEBO)

Po wielu sukcesach za granicą naszego kraju, chyba nareszcie przyszedł czas, w którym Grzegorz i Wojciech zostali docenieni w Polsce na taką skalę, na jaką zasłużyli.

pdc

Total
17
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?