Charlotte de Witte i Enrico Sangiuliano wydają pierwszy wspólny numer od remiksu “Age Of Love”

Charlotte de Witte i Enrico Sangiuliano po sukcesie ich remiksu “Age Of Love” wracają z nową EPką – “Reflection”.

silesia beats

Zarówno Charlotte de Witte jak i Enrico Sangiuliano to zdecydowanie jedni z najbardziej rozpoznawanych artystów techno na świecie. Para w życiu prywatnym, łączy również czasem swoje siły na polu muzycznym. W 2021 roku para podbiła serca wielu słuchaczy wydanym remiksem kawałka “Age Of Love”, który zdobył tym samym spore grono fanów.

Po dwóch latach przerwy od ostatniego wspólnego wydania, nastał ten czas gdy ukazała się ich następna współpraca. Tym razem jest to “EPka” (o tym, skąd ten cudzysłów, za chwilę) “Reflection”, która wydana została w labelu NINETOZERO należącym do Enrico.

silesia beats

Nie szalejmy z tą EPką

Teraz Enrico i Charlotte stworzyli razem utwór “Reflection”, a ten ma szansę powtórzyć ich ostatni sukces. Kawałek rozpoczyna się oczywiście mocnymi uderzeniami, do których dołączają brzmienia w stylu acid techno. Ten prawie 7-minutowy numer jest główną częścią najnowszej EPki o tym samym tytule. Chociaż… określanie tego wydawnictwa w formie EPki jest trochę na wyrost. Wszak, oprócz samego “Reflection”, wydawnictwo zawiera Intro Mix tytułowego utworu oraz jeszcze jedną, nieco inną część. Plik o nazwie “Source of Reflection” należy do Enrico Sangiuliano i nie jest zwykłym numerem – to raczej swego rodzaju monolog, będący uzupełnieniem dla głównego muzycznego dzieła EPki.

Niezależnie od tego, czy Charlotte i Enrico zafundowali nam EPkę czy coś mniejszego, to wciąż warto na to rzucić uchem.

ultra

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?