kontakt

Związki pomiędzy dwoma gwiazdami zajmującymi się produkcją muzyki to nie tak popularna rzecz, jak mogłoby się wydawać. Mimo wszystko ,mamy w naszej branży kilka takich przykładów. Na myśl przychodzi od razu Adam Beyer i Ida Engberg, czy też Dimitri Vegas i MATTN (którzy ostatnio nawet ogłosili, że spodziewają się dziecka). Teraz jesteśmy świadkami kolejnego dowodu na to, że muzyka potrafi łączyć ludzi. Charlotte De Witte i Enrico Sangiuliano właśnie się zaręczyli!

Belgijka na co dzień zajmuje się muzyką Techno, jednak jest dość mocno rozpoznawalną postacią nie tylko w tych rejonach. Warto przytoczyć tu chociażby jej set z Tomorrowland 2018, który na chwilę obecną ma prawie 21 milionów wyświetleń czy chociażby pierwsze miejsce w zestawieniu Alternative Top 100 DJs. Enrico Sangiuliano może być nieco mniej rozpoznawalny wśród słuchaczy komercyjnego EDMu jednak jest to jedna z czołowych postaci sceny Techno, którego twórczością warto się zainteresować.

Para podzieliła się tą ważną informacją ze światem na swoich social media. Nie zabrakło oczywiście masy komentarzy z gratulacjami, które pojawiły się również od branżowych kolegów, takich jak chociażby ANNA czy Andrea Oliva. Związek dwójki muzyków to świetny przykład na to, że miłości nie musimy szukać nie wiadomo jak daleko.

kontakt