Charlotte de Witte powraca do Polski! Oto szczegóły koncertu

Po udanym występie na tegorocznym FEST Festivalu, do Polski powraca Charlotte de Witte. Znamy datę i miejsce imprezy.

2sher

Światowa scena muzyki techno ma wiele twarzy – i jedną z tych istotniejszych w ostatnim czasie stanowi Charlotte de Witte. Belgijska DJka i producentka potrzebowała zaledwie kilku lat, aby wejść na szczyt undergroundowej części EDMu. Jej pozycję udowadniają tłumy publiczności na występach (także w naszym kraju), ale także zwycięstwo w alternatywnym zestawieniu DJ Mag Top 100 DJs. Jeszcze w tym roku będziemy mieli okazję zobaczyć ją w akcji w naszym kraju.

Charlotte de Witte ponownie w naszym kraju

Jej nadchodzący polski koncert będzie drugim w tym roku – w sierpniu mogliśmy ją bowiem usłyszeć na żywo podczas FEST Festivalu. Osoby, które nie miały okazji być wtedy w Parku Śląskim bądź były, ale na innych scenach, będą mogły nadrobić zaległości już 2 grudnia w Warszawie. To właśnie tam – a konkretnie w centrum EXPO XXI Belgijka zagra dwugodzinnego seta.

Na ten moment nie znamy jeszcze informacji odnośnie supportu. Te powinny być ujawnione przez organizatorów – czyli agencję Follow The Step – bliżej terminu imprezy. Wydarzenie będzie trwać w godzinach od 20:00 do 5:00.

Charlotte de Witte w Warszawie – bilety

Sprzedaż biletów już wystartowała. Wejściówki w cenie od 129 zł możecie kupić pod tym linkiem.

2sher

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?