Spotify Top 100

Jesteśmy z Wami już od niemal 2,5 roku. Czas ten minął jak z bicza strzelił, jednakże zdążyło się zmienić naprawdę sporo. Od małej strony na Facebook’u udało nam się urosnąć do rangi jednego z istotniejszych głosów polskiej sceny muzyki elektronicznej. Oprócz codziennego informowania Was o najświeższych wydarzeniach ze świata EDMu, robimy wiele innych rzeczy – przykładowo, w ubiegłą niedzielę ruszył drugi sezon Drop Challenge.

Pomóżcie nam się rozwijać

My jednak nie chcemy się zatrzymywać, a – co najważniejsze – chcemy być lepsi. Dlatego też uruchomiliśmy specjalną ankietę, w której możecie dokonać oceny naszych działań, a także wyrazić opinię w temacie nowych projektów, które chcemy wdrożyć w przyszłości.

Ankieta zawiera kilkanaście pytań – ale nie zrażajcie się tym, bo ich wypełnienie zajmie wam góra kilka minut. Wasze opinie pomogą nam w rozwijaniu naszego portalu oraz działalności wokół niego – wszak, jak rapował klasyk, chcemy być wyżej. Ankietę możecie wypełnić, nie wychodząc ze strony – wystarczy, że przewiniecie nieco ekran w dół. W przypadku opcji awaryjnej – a więc problemu z wyświetlaniem okna z ankietą – będziecie mogli ją znaleźć pod tym linkiem.

Pomożecie?

Spotify Top 100