kontakt

Wydaje się, że ten rok będzie mocno stał pod znakiem albumów. W dodatku, sporo z nich może być tymi debiutanckimi. Jest to naprawdę dobra informacja świadcząca o tym, że będziemy mieli dużo nowej muzyki do przesłuchania. Będziemy mogli również w szerszej niż ta singlowa formie sprawdzić, w jakiej formie po pandemii są artyści. Nowy album wypuścił właśnie Porter Robinson, niedawno zaś mieliśmy możliwość longplaye od Vicetone, czy Quentyna. Innymi słowy – jest w czym wybierać.

Do tego grona chce już wkrótce dołączyć amerykańskie trio Cheat Codes. Panowie rozpoczęli działalność w 2014 roku, więc stosunkowo niedawno, ale na swoim koncie mają kilka prawdziwych hitów. Wystarczy wspomnieć słynne “Sex” wydane w Spinnin, “No Promises” z Demi Lovato, czy “Shed A Light” z Davidem Guettą.

Ostatnio trio z Los Angeles na swoich socialach podzieliło się zapowiedzią debiutanckiego albumu. “Hellraisers PT 1” ukaże się już 7 maja.

To szalone, że zaczęliśmy tę podróż z wami ponad 5 lat temu. Od czasu powstania Cheat Codes naszym celem było stworzenie albumu dla was wszystkich. (…)

Cheat Codes

“Part One” może oznaczać tylko jedno – przed nami znacznie więcej muzyki, niż zapowiedziany właśnie krążek. Jesteśmy ciekawi, jaki materiał przygotowali dla nas Amerykanie. Znając ich chwytliwe melodie i wokale, możemy spodziewać się przyjemnych rzeczy.

kontakt