Chocolate-Puma

Duet Chocolate Puma od teraz reprezentuje na występach jedna osoba

Kultowy duet Chocolate Puma od dziś na scenie będzie reprezentować tylko jedna osoba. Panowie wydali oficjalne oświadczenie.

emuze.me

W branży EDM nie brak nazwisk, które pomimo bycia duetami na scenie reprezentuje jedna osoba. Niektórzy nie czują się na siłach występując przed ogromną publiką – stąd też dzielenie się różnymi rolami. Tego typu działalność możemy zaobserwować chociażby w przypadku duetów Blasterjaxx czy Bassjackers. Teraz do tego grona dołączyła kolejna formacja. Mowa tutaj o Holendrach z duetu Chocolate Puma, którzy występowali razem na scenie przez przeszło 30 lat!

Panowie poinformowali o swoim scenicznym rozstaniu w długim oświadczeniu w social mediach. Gaston tłumaczy swoją rezygnację z grania setów dużym obciążeniem zdrowia psychicznego i fizycznego. Jest to dość normalna kwestia w przypadku DJów, dla których ciągłe koncerty i stale podróżowanie z czasem staje się bardzo męczące. Od tej pory duet Chocolate Puma na występach będzie reprezentował jedynie René. Zmianę tę mogliśmy już zaobserwować podczas wczorajszego występu na FEST Festival.

Drodzy przyjaciele,

Jakiś czas temu podjąłem jedną z najtrudniejszych decyzji w życiu – przestaję koncertować. Wiele się wydarzyło w moim życiu osobistym od początku tej pandemii, i były ro zarówno smutne, jak i piękne rzeczy. Zmuszanie do przebywania w domu sprawiła, że zacząłem, jak reszta moich kolegów DJów, myśleć o swoim życiu. To było dla mnie punktem zwrotnym.

Czuję się bardzo zaszczycony, że dane mi było podróżować po świecie i grać dla was. Jestem bardzo wdzięczny i pełen pokory, że tak wielu z was lubi naszą muzykę. Ale w końcu poczułem, że szalone życie w trasie odbiło się na mnie, zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Zdałem sobie sprawę, że przebywanie w domu z bliskimi i przebywanie w spokojniejszym i bardziej zorganizowanym środowisku sprawiło, że jestem szczęśliwszą i zdrowszą osobą.

– Gaston

Pełne oświadczenie znajdziecie w poniższym poście:

emuze.me

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?