Chris Lake wydał wspólny utwór z… Grimes! Nietypowy collab utalentowanych artystów

Chris Lake postanowił zaprosić do współpracy kanadyjską artystkę Grimes. W ten sposób otrzymaliśmy utwór “A Drug From God”.

kalendarz

Chris Lake przez swoją długą działalność na scenie wyrobił sobie niepodważalną markę. Niezliczona ilość hitów i współprace z wielkimi gwiazdami to dla tego pana codzienność. Brytyjczyk do tej pory tworzy trendy w muzyce elektronicznej, co przyciągnęło uwagę samej Grimes. Artystka znana ze swoich eksperymentów już nieraz kooperowała z producentami EDM. Nie dziwi więc, że autorka kultowego “Genesis” postanowiła nawiązać współpracę z właścicielem labelu Black Book Records.

Collab obu artystów dość często gościł w setach Chrisa Lake’a. “A Drug From God” szybko przyciągnęło uwagę słuchaczy, którzy często pytali o datę premiery. Teraz już oficjalnie możemy powiedzieć, że collab ujrzał światło dzienne.

emuze.me

No to jest 🙂 Od kiedy zagrałem to po raz pierwszy w trakcie pierwszego show w Arizonie od czasów kwarantanny, nasze zespoły codziennie pracowały aby to wydanie stało się faktem. Jestem bardzo podekscytowany tym kawałkiem i wiem że na niego czekaliście!

– Chris Lake

Co ciekawe sama Grimes nie jest podpisana w collabie swoim głównym aliasem. Postanowiła wykorzystać do tego nowy projekt NPC, który ma być jej własnym girlbandem. Reszta opisu wskazuje na to, że zamiast normalnych kobiet będą to komputerowo wygenerowane postacie.

Kawałek ukazał się nakładem wytwórni Lake’a i można go odsłuchać już teraz – możecie to uczynić poniżej.

ultra

emuze.me

Total
26
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?