Clarx powraca do labelu NCS – i to aż z dwoma energetycznymi numerami!

Polski producent Clarx powrócił do wytwórni NCS, gdzie przez ostatnie dwa tygodnie wydał aż dwa nowe numery. Do jednego z nich powstał nawet teledysk.

PDC

Czarek Ptak, warszawski producent znany w muzycznym świecie jako Clarx, swoim charakterystycznym stylem wyrobił sobie solidną markę na polskiej scenie. Wydawał już w wielu różnych wytwórniach, jednak największą popularnością cieszyły się utwory wypuszczane na rynek nakładem labelu No Copyright Sounds. Przykładowo jego opublikowane na początku maja “Castle” wykręciło już 1,5 miliona odsłuchów na YouTube oraz ponad 300 tysięcy na Spotify. Jest więc się czym chwalić, a nie ma lepszego sposobu na to niż wydawanie nowej muzyki. Clarx dobrze o tym wie, bowiem w czerwcu powrócił do NCS z aż dwoma nowymi wydaniami!

Polak, Szwed – dwa bratanki

Najnowsza wydana przez Czarka produkcja to utwór “Erase“, który powstał przy współpracy z utalentowanym, szwedzkim producentem RudeLies. Panowie postawili na to, z czego są najbardziej znani – czyli future-house’owe brzmienia. W zaledwie trzy dni od wydania numer przebił barierę 500 tysięcy odtworzeń na portalu YouTube.

emuze.me

Teledysk w NCS? A co to za czary?

Na YouTube’owym kanale NCS, który liczy sobie 26 milionów subskrypcji i prawie 800 wrzuconych utworów, teledyski pojawiają się średnio raz na kilka-kilkanaście tygodni. Tę regułę złamał jednak Clarx, który nagrał klip do swojego wydanego 5 czerwca numeru “Money“. Czarek odszedł nieco w tym kawałku od swojego charakterystycznego stylu, na rzecz bass house’owych klimatów. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to niezwykle mocna produkcja, którą możecie usłyszeć (a w zasadzie zobaczyć) poniżej.

foto: ErZet Arts

PDC

emuze.me

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?