CLOUT Festival 3.0 rozpoczyna ogłoszenia. W stolicy wystąpią Playboi Carti i Gucci Mane

CLOUT Festival 3.0 ogłosił pierwszych artystów, którzy pojawią się na wydarzeniu. Ile kosztują bilety? Dowiedz się, kto zagra!

kalendarz

CLOUT Festival rok temu poleciał grubo. Nad Wisłę zagościły topowe persony ze świata amerykańskiego rapu. Podczas drugiej edycji Warszawę odwiedzili między innymi Yeat, Lil Uzi Vert, NLE Choppa czy Rae Sremmurd. Skład ten potwierdził pozycję stosunkowo nowego wydarzenia na polskiej scenie jako dostarczyciela najgrubszych rapowych postaci z zagranicy. O tym, jak zeszłoroczne wydarzenie przebiegło, przeczytacie w naszej redakcyjnej relacji z całego eventu, którą znajdziecie poniżej.

CLOUT Festival zmienia lokalizację!

Tegoroczna, już trzecia edycja, odbędzie się w Warszawie. Tym razem jednak w innej jej części, bo na dobrze znanym przez uczestników Orange Warsaw Festival Torze Służewiec. Tym razem festiwalowicze będą musieli zarezerwować sobie czas wolny w terminie 13-14 lipca. Ubiegły rok pokazuje jednak, że warto brać pod uwagę nie dwudniową, a trzydniową wizytę w stolicy. Przypominamy – rok temu festiwal zaczynał się dniem 0, który był całkowicie darmowy, a lineup stanowili zagraniczni raperzy z undergroundu. Zanim jednak przyjdzie czas na takie ogłoszenia, rzućmy okiem na pierwszy drop artystów, którzy zjawią się w połowie lipca w naszym kraju.

emuze.me

Kto odwiedzi Warszawę w tym roku?

CLOUT Festival właśnie wystartował z pierwszymi lineup’owymi ogłoszeniami. I trzeba przyznać, że pierwszy drop jest konkretny. Szczególnie, jeśli jest się fanem bardzo wpływowego w międzynarodowym rapie ostatnimi czasy kolektywu Opium. Pierwszym headlinerem CLOUT 3.0 został ogłoszony szef całego zamieszania – Playboi Carti. Ogłoszenie tego artysty jest skorelowane czasowo z rolloutem jego trzeciego pełnoprawnego albumu, mającego nosić tytuł “MUSIC”. Ostatnio na szczytach list Spotify praktycznie na całym świecie jest “CARNIVAL” – utwór z jego udziałem, który znalazł się na wspólnym albumie Kanyego Westa i Ty Dolla $igna.

King Vamp wystąpi w Warszawie podczas CLOUT 3.0 w niedzielę 14 lipca.

Opium reprezentować będą także Homixide Gang (sobota, 13 lipca)…

ultra

…oraz Destroy Lonely (niedziela, 14 lipca).

W składzie CLOUT 3.0 pojawiła się także jedna z większych gwiazd amerykańskiego trapu, Gucci Mane. Jego występ przewidziany jest na sobotę, 13 lipca.

Kolejne ogłoszenia mają pojawić się już wkrótce. Wśród ogłoszonych w kolejnych rzutach artystów na pewno znajdzie się Offset z ikonicznego dla trapowej przewózki kolektywu Migos. Raper jakiś czas temu sam ogłosił, że wystąpi w Warszawie w czasie, na który przewidziany jest tegoroczny CLOUT Festival.

kalendarz

CLOUT Festival 3.0 – ile kosztują bilety?

W tym roku za karnet trzeba zapłacić 586 zł. Aktualnie w sprzedaży do wyczerpania zapasów jest fala Regular Passów. Bilety możecie zakupić poprzez oficjalną stronę CLOUT Festival. Czy będą bilety jednodniowe? Tego oficjalnie jeszcze nie wiadomo. W poprzednich edycjach wejściówki jednodniowe pojawiły się dopiero parę tygodni przed rozpoczęciem festiwalu. Kosztowały one w okolicach 350 zł.


foto: Adinayev

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?