Coachella 2019 – Pożar w strefie kempingowej!

Ogień pojawił się na terenie imprezy pod koniec pierwszego dnia koncertów. Zarówno personelowi, jak i uczestnikom, nie stało się nic złego.

kalendarz

Trwa jeden z najbardziej znanych festiwali na świecie – Coachella. Za nami pierwszy dzień zabawy – za sobą swój pierwszy występ na kultowej imprezie ma Sikdope.

Oprócz niego na scenach pojawiła się naprawdę mocna reprezentacja różnych gatunków muzycznych, na czele z takimi artystami, jak DJ Snake oraz Childish Gambino.

emuze.me

Jednak stuprocentowe powodzenie i brak fuckupów jest w świecie organizacji eventów towarem luksusowym, który w tym roku organizatorom festiwalu dany nie będzie – w strefie kempingowej miał miejsce bowiem pożar.

Jak donoszą zagraniczne media, ogień pojawił się podczas występu DJa Snake’a w pobliżu pryszniców i obiektów kempingowych. Niektórzy użytkownicy portali społecznościowych donoszą również o odgłosach wybuchów. Na twitterowym koncie lokalnej straży pożarnej pojawił się również post informujący o zdarzeniu.

ultra

Jak możemy przeczytać, zapaliła się mobilna kabina prysznicowa. Ogień również szybko opanowany i na szczęście zarówno personelowi, jak i uczestnikom festiwalu, nic się nie stało. Wszystko na to wskazuje, że wydarzenie nie wpłynie na przebieg festiwalu i uczestnicy imprezy będą mogli dalej bawić się przy ulubionej muzyce.

Więcej informacji na temat transmisji na żywo z Kalifornii znajdziecie tutaj.

emuze.me

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?