We Rave You: Swedish House Mafia zagra na Tomorrowland!

Portal już w grudniu 2017 roku zapowiadał wielki powrót SHM na Ultra Music Festival. Teraz informatorzy strony mówią o występie trio na Tomorrowland.

silesia beats

Powrót Axwella, Sebastiana Ingrosso i Steve’a Angello do koncertowania jako Swedish House Mafia był długo wyczekiwany przez całe rzesze ludzi interesujących się muzyką taneczną. Po jedynym występie w 2018 roku na Ultra Music Festival, w tym sezonie panowie ruszają w długą, globalną trasę. Zagrają na takich dużych festiwalach jak Ultra w Korei i Chorwacji czy Creamfields. Grupa odwiedzi również Polskę – ich występ zamknie tegoroczny Open’er Festival. Wiele też wskazuje, że Axwell, Ingrosso oraz Angello wystąpią również na Tomorrowland.

Jak podaje portal We Rave You, powołując się na swoje źródła, Swedish House Mafia będzie główną gwiazdą Mainstage ostatniego dnia belgijskiego festiwalu. Trio ma uświetnić swoją obecnością piętnastolecie Madness i zamknąć tegoroczną jego edycję. Byłby to niezwykle pracowity weekend dla Szwedów, a zwłaszcza dla Axwella, który prócz występów z przyjaciółmi w piątek 26 lipca na Ibizie, dzień później wraz ze swoją wytwórnią Axtone przejmuje scenę Freedom w Boom.

jay_cluss

Warto też dodać, że portal We Rave You już w grudniu 2017 roku przepowiedział, że powrót szwedzkich mafiosów będzie mieć miejsce na Bayfront Park. Można więc domniemywać, iż redakcja jest dobrze poinformowana – a więc możemy przypuszczać, że i tym razem źródła, na które się powołują, dają nam sprawdzoną informację. Z drugiej strony warto mieć też z tyłu głowy, że oficjalnej informacji brak, a informacje z “nieoficjalnych źródeł” mogą ostatecznie się nie sprawdzić.

ultra

Pozostaje więc nam czekać na oficjalne informacje dotyczące ewentualnego występu Swedish House Mafii na Tomorrowland.

foto: Rukes

silesia beats

kalendarz

Total
47
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?