Coldplay powraca do Polski! “Music Of The Spheres World Tour” obejmuje także Warszawę

“Music Of The Spheres World Tour” – tak nazywa się najbliższa trasa koncertowa Coldplay. W jej ramach zespół odwiedzi Warszawę.

2sher

Kalendarz koncertowy na rok 2022 zapełnia się coraz mocniej. Mowa tu nie tylko o elektronicznych imprezach, ale również o organizowanych na niesamowitą skalę trasach koncertowych najpopularniejszych artystów niezależnie od gatunku. Swoje tournèe na przyszły rok zapowiedziało już wiele topowych postaci sceny pop – część z nich w swoich planach uwzględniło także Polskę. Przykładowo, w Krakowie wystąpi The Weeknd, a w Warszawie – Ed Sheeran. Podobnie jak brytyjski wokalista, na PGE Narodowym wystąpi zespół Coldplay.

Coldplay w Polsce już w 2022 roku

Znana z wielu przebojów, a także collabów z takimi postaciami sceny EDM, jak The Chainskokers czy Avicii, powraca do wielkich hal i stadionów ze swoim materiałem. Zaplanowana na 2022 rok trasa nosi nazwę Music Of The Spheres World Tour i rozpocznie się 18 marca w Kostaryce. Pop-rockowa formacja nie zapomniała również o polskich fanach, przed którymi ostatnio wystąpiła w 2017 roku. Wielki powrót nad Wisłę Chrisa Martina i spółki będzie mieć miejsce 8 lipca 2022 roku. Koncert odbędzie się, jak już wspomnieliśmy wyżej, na PGE Narodowym.

Granie na żywo i nawiązywanie kontaktów z ludźmi to w końcu powód, dla którego istniejemy jako zespół. Planowaliśmy tę trasę od lat i jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością grania piosenek z całego okresu, który spędziliśmy razem.

Jednocześnie jesteśmy bardzo świadomi, że planeta stoi w obliczu kryzysu klimatycznego. Spędziliśmy więc ostatnie dwa lata na konsultacjach z ekspertami ds. środowiska, aby ta trasa była jak najbardziej zrównoważona i, co równie ważne, aby wykorzystać jej potencjał do popychania spraw naprzód. Nie uda nam się zrobić wszystkiego dobrze, ale zobowiązujemy się robić wszystko, co w naszej mocy, a także dzielić się tym, czego się uczymy. To proces, który wciąż trwa i jesteśmy bardzo wdzięczni za dotychczasową pomoc.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, jeśli macie ochotę przyjść na koncert i śpiewać z nami.

Poniżej znajdziecie wszystkie ogłoszone dziś daty koncertów.

Zdjęcie

Już wkrótce mają zostać ogłoszone kolejne koncerty.

Tajemniczy teaser

Oficjalna informacja na temat warszawskiego występu zespołu pojawiła się dopiero teraz, jednakże już w środę na social mediach polskiego oddziału Live Nation (agencja odpowiedzialna za trasę) oraz PGE Narodowego pojawił się teaser dotyczący właśnie zespołu Coldplay. To wzbudziło emocje licznych fanów kapeli z naszego kraju.

Już za chwilę nowy album

Ogłoszenie trasy koncertowej zbiega się w czasie z premierą kolejnego już studyjnego albumu zespołu – w piątek, 15 października, ukaże się bowiem krążek zatytułowany “Music Of The Spheres“. Promuje go między innymi utwór “Higher Power”, który doczekał się elektronicznych remiksów od takich postaci, jak Tiësto czy ZHU.

Z kolei najświeższym singlem zespołu jest “My Universe“, collab z k-popową formacją BTS.

Harmonogram sprzedaży biletów prezentuje się następująco:

  • przedsprzedaż dla klientów CITI Handlowy – środa, 20 października od godz. 9:00
  • przedsprzedaż Ticketmaster – czwartek, 20 października od godz. 9:00
  • sprzedaż ogólna – piątek, 22 października od godz. 9:00

Wejściówki w sprzedaży ogólnej będzie można nabyć na stronie livenation.pl.

2sher

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?