CORE Festival

Alternatywny festiwal twórców Tomorrowland powraca. Pierwsze szczegóły CORE Festival 2023

CORE Festival powróci do Brukseli w maju 2023 r. Przedsprzedaż ruszy 16 grudnia. Przedsmak festiwalu zapewni styczniowa impreza w Tulum.

reklamuj_sie

W maju 2022 r. odbywający się w Osseghem Park w Brukseli CORE Festival zgromadził ponad 40 000 uczestników. Wówczas na scenie wystąpili między innymi Action BronsonPaul KalkbrennerMura Masa i Nina Kraviz. W ostatnich dniach organizatorzy imprezy (czyli Tomorrowland i Rock Werchter) ogłosili dobrą wiadomość dla fanów muzyki alternatywnej – CORE odbędzie się również w przyszłym roku!

CORE Festival 2023 – pierwsze szczegóły

Przyszłoroczna edycja CORE Festival odbędzie się w dniach 27-28 maja 2023 r. w Brukseli. Przedsprzedaż biletów na to wydarzenie ruszy 16 grudnia na oficjalnej stronie imprezy. Niestety nie znamy jeszcze ani jednego nazwiska, które zasili lineup festiwalu. Zachęcamy więc do obserwowania poczynań organizatorów na stronie internetowej oraz na mediach społecznościowych.

Imprezę uświetnią unikalna i przyciągająca uwagę sztuka oraz instalacje immersyjne.

To nie wszystko

Majowy festiwal nie jest jedyną imprezą, jaką organizują Tomorrowland i Rock Werchter pod szyldem CORE. 14 stycznia 2023 r. w meksykańskim Tulum zagrają między innymi Cellini, Nina Kraviz, Maceo Plex i Vintage Culture. Kolejni artyści będą ogłaszani sukcesywnie na oficjalnym profilu na Instagramie CORE. Bilety natomiast są dostępne pod tym linkiem. Impreza zapewne godnie uzupełni zimowy kalendarz festiwalowy, na który już składa się między innymi marcowy Tomorrowland Winter.

reklamuj_sie

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?