Cosmic Gate wraca do Polski! Uznany trance’owy duet wystąpi na Euforia Festival 2022

Organizatorzy Euforia Festival 2022 ogłosili pierwszą część lineup’u. 2 lipca w Boszkowie wystąpią David Rust oraz Cosmic Gate.

reklamujsie

Tego. Nam. Brakowało. Lato pełne festiwalowych atrakcji dla fanów elektroniki to coś, co w pełnej krasie mogliśmy odczuć po raz ostatni w 2019 roku. Teraz, po dwóch latach pandemicznej przerwy, promotorzy szykują się – mimo wojennej atmosfery – do nadchodzącego sezonu muzycznych eventów. Swoje ogłoszenia – w mniejszej bądź większej części – zaprezentowała już większość imprez. Teraz do gry wchodzi Euforia Festival, jedno z niewielu EDMowych wydarzeń ubiegłego lata.

Euforia Festival zbroi się na 2022 rok

W ubiegłym roku Boszkowo ponownie gościło fanów house’u i trance’u. Po przerwie w 2020 roku apetyty publiczności były jeszcze bardziej wyostrzone, a artystom, którzy pojawili się za deckami, udało się je poskromić. Przypomnijmy, 14 sierpnia 2021 roku na plaży wystąpili między innymi Kryder, Neelix, Sander van Doorn oraz Kyau & Albert.

W tym roku machina ogłoszeń onTune’a i spółki dopiero się rozkręca. Dotychczas poznaliśmy dwa nazwiska, które wystąpią na plaży w Boszkowie 2 lipca. I są to z pewnością nazwiska warte uwagi dla fanów trance’u.

Na pierwszy ogień poszedł szkocki producent David Rust. Polscy trancemaniacy mieli już okazję zobaczyć go w akcji podczas jednej z edycji imprez z serii We Love Trance Club Edition. Teraz będzie można go zobaczyć w festiwalowej odsłonie. A, że reprezentant Wysp Brytyjskich zazwyczaj jeńców nie bierze, to możemy się spodziewać solidnych ciosów.

Ogłoszenie Davida Rusta spotkało się z entuzjazmem fanów muzyki trance. Nie krył go także sam zainteresowany.

To była dopiero przygrywka przed ogłoszeniem, które poznaliśmy w niedzielę. Wówczas organizatorzy festiwalu ogłosili, że jego lineup zasila kultowy w świecie trance’u duet Cosmic Gate. Niemcy znani są między innymi z klasyka “Exploration Of Space”, ale to nie jest jedyny kawałek, którym udało się zaskarbić sympatię polskich trancemaniaków. Claus i Stefan raz na czas odwiedzają polskie kluby i eventy i z pewnością nie zaliczają tych wizyt do nieudanych. Podobnie z całą pewnością będzie także w Boszkowie.

Bilety już w sprzedaży

Tym samym na ten moment skład artystów Euforia Festival 2022 wygląda następująco:

Cosmic Gate
David Rust

Kolejne nazwiska mamy poznać już wkrótce.

Euforia Festival 2022 odbędzie się 2 lipca na plaży w Boszkowie. Bilety na to wydarzenie są już dostępne – w cenie 134 złotych możecie je nabyć pod tym linkiem.

reklamujsie

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?