kontakt

Niemiecki duet Cosmic Gate, mimo ponad 20 lat stażu na scenie, nie zamierza się zatrzymywać. Panowie skutecznie zadowalają swoich fanów na całym świecie, również w Polsce. W ostatnim czasie panowie kończyli pracę nad kolejnym krążkiem. Jak się okazuje – premiera już niedługo, a do tego wszystkiego przygotowana jest także trasa koncertowa.

Kosmici z nowym materiałem

Ostatni pełnoprawny album, zatytułowany “Materia”, Claus i Stefan wydali w 2017 roku. Całość została dobrze przyjęta, również przez krytyków. W międzyczasie pojawił się także krążek zatytułowany 20 Years [Forward Ever Backward Never] – pretekstem do jego wydania było dwudziestolecie działalności estradowej Cosmic Gate. Minęło już jednak wystarczająco sporo czasu, aby zapowiedzieć oraz zaprezentować nowy materiał.

Już 20 sierpnia ukaże się kolejny longplay duetu. Tym razem będzie nosić nazwę “Mosaiik”. Wiemy też, że zostanie podzielony na rozdziały – pierwszy z nich będzie zawierał 9 utworów.

Z przyjemnością informujemy, że nasz nowy album #MOSAIIK – Chapter One ukaże się 20 sierpnia!

Cosmic Gate

Tracklista wygląda następująco:

01. Cosmic Gate & Diana Miro – Blame
02. Cosmic Gate – Feel It
03. Cosmic Gate & Diana Miro – Nothing To Hide
04. Cosmic Gate – Your Mind
05. Cosmic Gate & Mike Schmid – Summer Wonder
06. Cosmic Gate – Vertigo
07. Cosmic Gate & Jule Thompson – These Dreams
08. Cosmic Gate – Universal Love
09. Cosmic Gate – Feel It (AVIRA Remix)

Jest już pierwszy singiel

Pierwszy singiel zapowiadający album pod tytułem “Blame” ukazał się już jakiś czas temu. Powstał we współpracy z piosenkarką oraz autorką tekstów Dianą Miro. Trzeba przyznać, że klimatu odmówić mu nie można – a wyjątkową uwagę warto zwrócić na zdecydowaną zmianę brzmienia Niemców. Panowie dotychczas byli znani z trance’owych bangerów, natomiast teraz otrzymaliśmy coś zdecydowanie spokojniejszego. Tym bardziej jesteśmy więc ciekawi kolejnych propozycji!

kontakt