Spotify Top 100

Powoli zbliżamy się do końca roku 2020, który dla branży muzycznej jednoznacznie był niezwykle trudnym czasem. Na horyzoncie maluje się powoli wizja szczepionek przeciwko COVID-19 oraz powrotu pierwszych festiwali. Jedna z najpopularniejszych marek eventów z muzyką elektroniczną, czyli Creamfields już teraz nakręca atmosferę. Zważywszy na rozpoczęcie procesu szczepienia ludności na Wyspach Brytyjskich, ten event ma bardzo duże szanse na odbycie się w formie przedpandemicznej. Tym ciekawszą jest więc informacja o artystach, którzy wystąpią na tym planowanym na końcówkę sierpnia. evencie.

Dla każdego coś miłego

Organizatorzy – jak co roku – postawili na dość różnorodny skład, więc każdy znajdzie swoich ulubieńców. Solidnie prezentuje się załoga artystów techno, w której znajdują się między innymi Nina Kraviz, Adam Beyer, Carl Cox czy Charlotte De Witte. Fani muzyki house również znajdą coś dla siebie, bowiem na Creamfields zagrają Gorgon City, Jax Jones, KC Lights oraz Claptone.

Ostre rzeczy również w zestawie

Dla wszystkich wielbicieli muzyki Hardstyle również mamy dobre wieści. Artyści reprezentujący ten gatunek wyglądają całkiem zacnie. Pojawią się również gwiazdy zajmujące się szybkimi brzmieniami Drum and Bass. Wsród nich znajdują się na przykład Pendulum, Sub Focus czy też Dimension. Śmiało możemy powiedzieć, że mamy tu do czynienia z line-upem z najwyższej półki.

Nie zapominajmy również o mainstage’owych gwiazdach, których jest tutaj cała masa. Wśród artystów, którzy pojawią się w wakacje w angielskim Daresbury widnieją chociażby Martin Garrix, Armin Van Buuren, deadmau5, Eric Prydz, Afrojack, a także Dimitri Vegas & Like Mike. Mnogość i jakość popularnych DJ-ów robi ogromne wrażenie. Mamy nadzieję, że całość odbędzie się bez żadnych problemów, a imprezowicze będą mogli spotkać się w dniach 26-29 sierpnia na angielskim Creamfields. Dotychczas ogłoszony lineup znajdziecie poniżej, a na kolejne nazwiska (wszak nie jest to jeszcze pełny skład) będziemy musieli najpewniej poczekać do przyszłego roku.

Spotify Top 100