kontakt

Informacja o przeniesieniu tegorocznej edycji Creamfields na rok 2021 pojawiła się już w opinii publicznej jakiś czas temu. Mimo dość niespodziewanego jeszcze na początku roku wolnego pod koniec wakacji, organizatorzy nie próżnują. Już teraz zakontraktowali kolejnych artystów, którzy w 2021 roku wystąpią na Wyspach Brytyjskich.

Wielkie powroty

Wraz z informacją o przeniesieniu kolejnej edycji brytyjskiego giganta podano również pierwszą fazę lineup’u. Wśród nich są między innymi deadmau5, Martin Garrix, Tiesto czy Eric Prydz. Teraz, przed startem sprzedaży biletów, lineup imprezy został wzbogacony o kolejnych artystów. Nie zabraknie występów Above & Beyond czy Fisher‘a. Powrócą również Dimitri Vegas & Like Mike i Example. Pełen dotychczas potwierdzony skład można zobaczyć na grafice poniżej.

Bilety w sprzedaży

Oficjalna sprzedaż biletów na przyszłoroczną edycję już się rozpoczęła. Ceny za pojedyncze bilety na jeden dzień zaczynają się już od 65 funtów, zaś czterodniowy karnet wraz z campingiem to koszt 240 funtów. Zainteresowanych kupnem wejściówek odsyłamy na oficjalną stronę Creamfields, gdzie znajdziecie więcej szczegółów.

kontakt