ghostproductions.pl

W dobie szalejącego po świecie koronawirusa i związanego z tym maratonu odwoływania (bądź przenoszenia) festiwali, informacja o anulowaniu Creamfields 2020 nie powinna dziwić. Jest jednak rzecz, która przykuła naszą uwagę szczególnie i za którą należą się spore propsy. Ale może od początku.

Tegoroczna edycja Creamfields miała odbyć się w dniach 27-30 sierpnia. Organizatorzy jak zwykle stanęli na wysokości zadania, przygotowując naprawdę pokaźny lineup (więcej szczegółów pod tym linkiem). Niestety, sytuacja na świecie nie pozwala na zorganizowanie imprezy w tym roku, dlatego odbędzie się ona w przyszłym roku, również w ostatni weekend sierpnia (tj. w dniach od 26 do 29).

Bilety na tegoroczną edycję zachowują ważność także na za rok. Osoby, które je zatrzymają, otrzymają voucher o wartości 60 funtów do wykorzystania na terenie imprezy. Z kolei tym, którzy zdecydują się zwrócić wejściówkę, przysługuje pełny zwrot pieniędzy.

Osobiście każdemu nabywcy biletu polecamy zostawić go na rok przyszły. Wszystko to z racji dołączenia do oświadczenia o odwołaniu imprezy listy artystów z tegorocznej edycji, których dotychczas udało się zakontraktować na przyszły rok. Są to:

Adam Beyer
Ben Nicky
Boris Brejcha
Carl Cox
deadmau5
Eric Prydz
Hot Since 82
Laidback Luke
Martin Garrix
Peggy Gou
Tiesto
Timmy Trumpet

Czegoś takiego nie widzieliśmy jeszcze przy żadnym innym festiwalu i to właśnie za to należą się propsy.

Pełną treść oświadczenia znajdziecie poniżej.

ghostproductions.pl