W ten weekend Creamfields streamuje najciekawsze sety tegorocznej edycji. Będzie co oglądać!

Co prawda transmisji na żywo z Creamfields 2021 nie było – ale najciekawsze sety już w ten weekend zostaną opublikowane.

sunrise

Pod koniec wakacji (konkretnie w dniach 26-29 sierpnia), po pandemicznej przerwie, odbył się największy w tym sezonie festiwal muzyki elektronicznej w Wielkiej Brytanii – Creamfields. W lineup’ie nie zabrakło plejady gwiazd muzyki elektronicznej Wystąpili między innymi Tiesto, David Guetta, Martin Garrix, czy Armin van Buuren.

Niestety, sam festiwal nie był nigdzie transmitowany na żywo, co mogło być lekkim zaskoczeniem – wszak w poprzednich latach mogliśmy liczyć na livestreamy. Jednakże po zakończeniu eventu na social mediach artystów zaczęły pojawiać się urywki z imprezy w bardzo dobrej jakości. To mogło zwiastować realizację profesjonalnych materiałów z występów, mimo braku ich bezpośredniej transmisji.

kalendarz

Wirtualny festiwal, a jakby prawdziwy

Jak pokazał czas, nie poszło to na marne – po prostu na sety z Creamfields 2021 musieliśmy tylko troszkę poczekać. Kilkanaście nagrań z festiwalu ukaże się bowiem już w pierwszy weekend października, w ramach organizowanego wraz z DJ Mag wirtualnym eventem.

ultra

Podczas swoistego “house party” na ekranach pojawią się jedne z największych setów tegorocznej imprezy, chociażby wspomniany David Guetta, Armin van Buuren, czy legenda techno Carl Cox.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:15 w piątek i 15:00 w sobotę. Sety będą transmitowane na kanałach YouTube zarówno DJ Maga, jak i Creamfields. Sety dodatkowo będziemy mogli obejrzeć na Facebook’u. artystów. Pełna rozpiska znajduje się poniżej.

sunrise

Creamfields House Party – timetable

piątek, 1 października
16:15 Anna Tur
17:45 Kölsch
19:15 Patrick Topping
21:00 CamelPhat
23:00 Carl Cox

sobota, 2 października
15:00 Jodie Harsh
16:00 Disciples
17:00 Jax Jones
18:30 Faithless DJ Set
20:00 Armin van Buuren
21:00 Tiësto
22:30 David Guetta

kalendarz

ultra

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?