Curbi powraca do Polski! Brytyjczyk wystąpi tego lata na Goldhill Festival

Goldhill Festival 2022 odsłania kolejną lineup’ową kartę. Do Gromee’go i Zonderlinga dołączył właśnie Curbi.

emuze.me

Na Kaszubach nie ma zbyt wielu jakościowych EDMowych imprez z prawdziwego zdarzenia. Szlaki pod tym względem starają się jednak przecierać organizatorzy Goldhill Festival – i idzie im to naprawdę składnie. Tegoroczna edycja wydarzenia już teraz zanosi się na naprawdę konkretną. Udowodniły to pierwsze dwa ogłoszenia – dotychczas w lineup’ie zameldowali się bowiem Gromee i Zonderling. To był jednak dopiero przedsmak tego, co włodarze eventu mają w zanadrzu. O ile pierwsze dwa nazwiska to nieco spokojniejsze granie, o tyle kolejne będą reprezentować wyłącznie mocniejsze odmiany EDMu.

Curbi powraca do Polski!

Fani bass house’u będą mieli po co przyjechać do Brodnicy Górnej pod Kartuzami. W lineup’ie Goldhill Festival 2022 zameldował się wszak Curbi – brytyjski producent, którego po raz ostatni nad Wisłą mogliśmy zobaczyć w 2018 roku. Wtedy to dał czadu w Trzciance podczas Sunlake Festival oraz w mieleszyńskim klubie EX. Po pandemicznej przerwie młody twórca powraca do Polski z naprawdę konkretnym repertuarem – wszak w ostatnim roku tracki z nim wydawali między innymi Moksi, Tchami czy AC Slater.

emuze.me

Już wkrótce kolejne nazwiska

Na tę chwilę tworzy się nam więc w lineup’ie naprawdę ciekawa mieszanka. W najbliższych tygodniach poznamy kolejne – polskie i zagraniczne – postaci, które wystąpią 6 sierpnia na Goldhill Festival 2022. Organizatorzy szepnęli nam już, o jakich nazwiskach mowa – i uwierzcie nam, jest na co czekać! Czekać za to nie ma co z kupnem biletów – w cenie 79 zł są dostępne pod tym linkiem.

Portal Shining Beats z dumą obejmuje patronatem medialnym Goldhill Festival 2022.

emuze.me

emuze.me

Total
6
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?